Trendus Logo

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar - Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
2 / 32

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

AVEDA’NIN VEGAN BOTANICAL REPAIR YIPRANMIŞ SAÇLAR İÇİN ONARIM MASKELERİ,  YAZIN YIPRANAN SAÇLARI TEK BİR KOLAY ADIMLA ANINDA ONARIR 

 

Saçlarınız sıcak yaz aylarında yıprandı mı? Aveda, size yardımcı olmak için burada. Farketmeseniz bile saçlarınız yaz aylarında güneş, rüzgar ve nem dahil olmak üzere bir çok farklı sebepten dolayı yıpranır. Bu da daha mat ve yıpranmış görünen, kırılmış uçlara sahip, incelmiş saçlara sebep olur. Eğlenceli bir yaz sezonundan sonra saçlarınızı yeniden canlandırmak ve onarmak için ihtiyacınız olan şey ise Aveda’nın Botanical Repair Koleksiyonu. Yaz aylarında biriktirdiğiniz güzel anılarınızı hatırlarken, yıpranmış yaz saçlarınızı arkanızda bırakın!

 

ELLE Dergisi Uluslararası Güzellik Ödülleri’nde En İyi Saç Bakımı Ödülü’nün sahibi olan Botanical Repair ™ Yıpranmış Saçlar İçin Onarım Maskesi: Zengin Doku, ileri bitkisel teknolojisiyle derinlemesine bakım sağlar, saç içinde bağ oluşumunu destekleyerek saçı anında içten dışa güçlendirir ve saçı üç katmanında onarmaya yardımcı olur. İlk kullanımdan sonra bile saçları daha canlı, daha parlak ve yumuşak gösterir. Zengin dokulu lüks kremsi formülü ile iki kat daha fazla besleyici bitkisel yağ içerir. Orta ve kalın telli tüm saç dokuları için uygundur. %94 doğal türevlidir2.

 

Botanical Repair ™ Yıpranmış Saçlar İçin Onarım Maskesi: Hafif Doku

İleri bitkisel teknolojisiyle derinlemesine bakım sağlar. Saç içinde bağ oluşumunu destekleyerek saçı anında içten dışa güçlendirir ve saçı üç katmanında onarmaya yardımcı olur. İlk kullanımdan sonra bile saçları daha canlı, daha parlak ve yumuşak gösterir.  Hafif yapılı ağırlık yapmayan formülü ile ince ve orta telli tüm saç dokuları için uygundur. %98 doğal türevlidir2.

 

Aveda’nın Botanical Repair™ Yıpranmış Saçlar için Onarım Maskeleri silikon, paraben, mineral yağ ve sentetik kokular içermez ve tüm Aveda ürünleri gibi vegan, hayvan dostu ve %100 yenilenebilir enerji kullanılarak rüzgar ve/veya güneş paneli ile üretilir. 

 

Tüketici araştırmasında, Botanical Repair™ Yıpranmış Saçlar için Onarım Maskeleri kullanan kadınların %96'sı saçlarının anında daha canlı ve daha az yıpranmış göründüğünü söyledi.3 Kadınların %95'i, saçlarının anında onarılmış hissettiğini söyledi.4

 

Saç içinde bağ oluşumunu destekleyen ve saçı anında içten dışa onaran daha fazla saç bakımı sonucu elde etmek için, Botanical Repair™ Yıpranmış Saçlar için Onarım Maskelerini Aveda’nın şampuan, saç kremi, durulanmayan saç onarım ve bakım kremi ve profesyonel salon servislerini içeren tüm Botanical Repair™ Koleksiyonu ile birlikte kullanın. 

 

BOTANICAL REPAIR™ KOLEKSİYONU KULLANIMI: 

1. ADIM: Botanical Repair™ Yıpranmış Saçlar İçin Onarım Şampuanı:

Islak saça masaj yaparak uygulayın ve durulayın.  Botanical Repair™ Yıpranmış Saçlar İçin Onarım Kremi ile devam edin.

 

2. ADIM: Botanical Repair™ Yıpranmış Saçlar İçin Onarım Kremi

Daha yoğun bir onarım için, Botanical Repair™ onarım maskelerinden hafif ya da dokulu maskeyi tercih edin

Onarım kremi için: Islak saça masaj yaparak uygulayın ve durulayın. 

Maske için: Şampuandan sonra nemli saça ürünü uygulayın. 2-5 dakika boyunca saçınızda bekletin ve durulayın. 

 

3. ADIM: Botanical Repair™ Yıpranmış Saçlar İçin Saç Onarım Ve Bakım Kremi

Saçlarınızı yıkadıktan sonra havlu yardımı ile saçınızı kurulayın ve nemli saçın ortalarından sonlarına doğru ürünü saçınıza uygulayın. Durulamayın.