Trendus Logo

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar - Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
7 / 32

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

John Frieda Go Blonder ile Saçlarınıza Güneş Işıltısı Verin

Yenilikçi ürünleriyle kuaför kalitesinde sonuçlar sunan John Frieda, Go Blonder serisini evinizde kolayca uygulayarak sarı saçlarınızı 2 tona kadar açmanızı sağlıyor. Go Blonder serisindeki şampuan, saç kremi ve saç açıcı sprey ile sarı saçlarınızda kolaylıkla istediğiniz tonlara ulaşabilir, güneşin ışıltısını saçlarınıza yansıtabilirsiniz.  BlondeMendTM teknolojisiyle formüle edilen seri sayesinde, sarı saçlarınıza renk koruması ve nemlendirme ile bakım yapabilir, saçlarınızın rengini kademeli olarak açabilirsiniz.

 

Saçların ihtiyaçlarına özel benzersiz ürünler yaratan John Frieda, sarı saçların gereksinimlerini karşılayacak Go Blonder serisi ile yazın enerjisini saçlara taşıyor. BlondeMendTM teknolojisi ile formüle edilen seride bulunan şampuan, saç kremi ve saç açıcı sprey; sadece sarı saçların tonunu açmakla kalmıyor aynı zamanda soluk sarı tonları aydınlatarak, kaybedilen ışıltıyı geri kazandırıyor ve bakım yaparak yumuşatıyor. Her kullanımda sarı tonları kademeli olarak açarak, saç renginizi evde kolayca kontrol etmenize imkan sağlıyor.

Go Blonder Şampuan

Donuk sarı saçlara güneş ışıltısını geri veren Go Blonder Şampuan, saçları kademeli olarak aydınlatıyor, kurutmadan sağlıklı bir görünüm kazandırıyor. Doğal bir aydınlatıcı kompleks içeren formül, saçtaki renk pigmentlerini nazikçe azaltıyor, böylece tüm yıl boyunca saçlara güneş dokunuşu sunuyor. İçeriğindeki narenciye ve papatya ile sarı saçlarınızın tonunu gözle görülür şekilde açmanızı sağlarken, amonyak ve peroksit içermediği için saçlara zarar vermeden derinlemesine bakım yapıyor. Günlük kullanım için uygun olan Go Blonder Şampuan'ı ıslak saça masaj yaparak uygulayabilir, daha güçlü bir etki için Go Blonder Saç Kremi ile kullanabilirsiniz.

Go Blonder Saç Kremi

Saç rengini açmak, saçların yapısına ve görünümüne zarar verirken Go Blonder Saç Kremi, saçlara güneş ışıltısını nem sağlayarak kazandırıyor. Kaybettiği neme kavuşan sarı saçlar, ihtiyacı olan bakım ile yumuşacık oluyor. İçeriğindeki narenciye ve papatya, sarı saç tellerini kademeli olarak açıyor, aydınlatıyor ve sağlıklı bir yumuşaklık sağlıyor. Amonyak ve peroksit içermeyen formülüyle günlük kullanıma uygun olarak doğal, boyalı ve röfleli sarı saçların tüm tonlarına güneş ışıltısı katıyor. Etkisini artırmak için Go Blonder Şampuan'dan sonra kullanabilir, tüm saça kökten uca masaj yapabilirsiniz.

 

 

Go Blonder Saç Açıcı Sprey

Go Blonder Saç Açıcı Sprey ile sarı saçlarınızın kontrolü sizin elinizde! Sarı tonları iki tona kadar aydınlatarak açan saç açıcı sprey, 3-5 kullanımda sonra anında etkisini gösteriyor. Papatya ve narenciye karışımı ile ustalıkla formüle edilen Go Blonder Saç Açıcı Sprey, sarı tonları parlatıyor ve kademeli olarak açıyor. Özel peroksit açıcı formülü sayesinde maksimum saç aydınlatması en fazla 10 kullanımdan sonra gerçekleşiyor. Hidrojen peroksit içeriğiyle, sarı saçların rengini kalıcı olarak açıyor. En iyi sonuçlara ulaşmak için Go Blonder Saç Kremi'nden sonra saça püskürterek kurutabilir ve şekillendirebilirsiniz. Sadece ıslak saça uygulanması tavsiye edilen ve ısıyla aktive edilen spreyi, saça kökten uca iyice sıkarak fön makinesi, maşa veya düzleştirici kullanabilir, saç tonunuzu daha yavaş açmak için spreyi sıktıktan sonra güneşe çıkabilirsiniz.