Trendus Logo

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar - Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
10 / 32

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Yeni Flormar Color Master Lipstick İle Tek Sürüşte Yoğun Renkler

Flormar’ın dudaklara tek sürüşte yoğun renk veren, yeni kremsi mat ruj serisi Color Master Lipstick; yepyeni şık ambalajı, besleyici bakım içeriği ve 16 trend renk seçeneğiyle makyaj tutkunları ile buluşuyor.

Makyaj denilince ilk akla gelen marka Flormar’ın yeni ruju “Color Master Lipstick” tek sürüşte yoğun renk veren yapısı, besleyici bakım içerikleri ve dudaklara bakım yapan formülü ile yeni favori rujun olacak!

Yepyeni ve şık ambalaj tasarımı ile daha ilk görüşte kendine hayran bırakan “Flormar Color Master Lipstick” ruj serisinde, her biri kusursuz görünüm sunan 16 trend renk yer alıyor.

Yüksek örtücülük sağlayan pigmentler ile renkli ve cesur dudaklar!

Kremsi mat yapısı ile kolayca uygulanabilen, ağırlık yaratmayan, pürüzsüz bir görünümün yanında zengin E vitamini ve Shea yağı içerikleri ile dudakları nemlendirerek onlara güzellik kadar bakım da sağlayan Flormar Color Master Lipstick, tek ve basit bir sürüşle dudakların için mükemmel görünümü oluşturacak!

Flormar Color Master Lipstick rujları flormar.com.tr, Flormar mobil uygulaması ve @flormarturkiye instagram sayfasındaki filtreler bölümünden ulaşılabilen “Flormar Sanal Makyaj” uygulaması ile kendi dudağında deneyebilir,  tüm hijyen önlemlerinin alındığı Flormar mağazalarından ve www.flormar.com.tr adresinden ulaşabilirsin.