Trendus Logo

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar - Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
17 / 32

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

CeraVe ile Tatilde Uzman Cilt Bakımı

Yaz aylarında ilgiyi hak eden ciltler için CeraVe, uzman cilt bakım ürünleriyle tatilde sağlıklı görünmenin anahtarını sunuyor. Arınmış ve nemli ciltlerin sırrı; CeraVe'nin temizleyicileri, nemlendirici losyonu ve güneş koruma faktörlü nemlendirici yüz kreminden geçiyor. Tatilden önce derinlemesine temizlenmiş ciltler, güneş koruma faktörlü nemlendirici yüz kremiyle korunuyor, güneş sonrası kuruyan ciltler ise nemlendirici losyon ile yeniden canlanıyor.

 

Deniz, kum, güneş zamanı geldiğinde sadece tatil planlarına değil, cilt bakım rutinlerine de dikkat etmek gerekiyor. Yılın bu dönemi bronzlaşmadan önce cildi derinlemesine arındırmak ve gün boyunca nemlendirmek büyük önem taşıyor. Tatilde de uzman cilt bakımı yapmanızı sağlayacak CeraVe temizleyicileri, nemlendirici losyonu ve güneş koruma faktörlü nemlendirici yüz kremi; bu yaz bakımlı ve ışıl ışıl bir cilt görünümüne kavuşmanın sırrını veriyor.

CeraVe Köpüren Temizleyici

CeraVe Köpüren Temizleyici, normal ve yağlıya dönük ciltlerin ihtiyacı olan doğal tazelik hissini sağlıyor. İçeriğindeki cilt için gerekli 3 temel seramid, niasinamid (Vitamin B3) ve hyalüronik asit ile cildin koruyucu bariyerine zarar vermiyor. Köpüren jel kıvamındaki formülü sayesinde cildi fazla yağdan ve kirden arındırıyor, derinlemesine temizliyor. Cildin nem dengesinin korunmasına yardımcı oluyor. Hem yüz hem vücut için kullanıma uygun olan köpüren temizleyici, parfüm içermeyen formülü ile hassas ciltlerde de etkili oluyor. Yazın en büyük ihtiyacı temiz ve sağlıklı bir cilt için CeraVe Köpüren Temizleyici, arınmış bir cildin kapısını aralıyor.

CeraVe Nemlendiren Temizleyici

CeraVe Nemlendiren Temizleyici, cildi kurutmadan nazikçe ve derinlemesine temizliyor. 3 temel seramid ve hyalüronik asit içeriği sayesinde cilt bariyerine zarar vermeden nemlendirirken, cildi fazla yağdan ve kirden arındırıyor. Kontrollü Salınım Teknolojisi sayesinde ilk kullanımdan itibaren ciltteki nem seviyesini artırıyor, cildin gün boyu nemli kalmasını sağlıyor. Normal ve kuruya dönük cilt tiplerine uygun olan nemlendiren temizleyici, parfüm içermiyor ve tüm vücut için kullanılabiliyor. Sağlıkla bronzlaşmak isteyenlerin en büyük ihtiyacı CeraVe Nemlendiren Temizleyici ile ciltler tertemiz ve yumuşacık oluyor.

CeraVe Nemlendirici Losyon

Dermatologlar* tarafından geliştirilen CeraVe Nemlendirici Losyon, 3 temel seramid ve hyalüronik asit içeren formülü ile koruyucu cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı oluyor. İçeriğindeki Kontrollü Salınım Teknolojisi, aktif bileşenlerin uzun süre cilt üzerinde kalmasını sağlıyor, böylece nemlendirme etkisi gün boyu devam ediyor. Kuru ve çok kuru cilt tiplerinin kullanımına uygun olan nemlendirici losyon; akışkan, jel kıvamı ve parfüm içermeyen formülüyle hassas ciltlerde de etkisini gösteriyor. Yetişkinler ve çocuklar, ciltlerinin yazın en çok ihtiyaç duyduğu neme CeraVe Nemlendirici Losyon ile kavuşuyor.

 

 

 

CeraVe Nemlendirici Yüz Kremi GKF 25

Dermatologlar* ile geliştirilen formülü, cilt için gerekli 3 temel seramid, niasinamid (Vitamin B3) ve hyalüronik asit içeriyor. Güneş koruma faktörlü nemlendirici yüz kremi; cildi gün boyu nemlendirirken, koruyucu bariyerinin onarılmasına yardımcı oluyor. Güneş koruma faktörü sayesinde zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlıyor. Hassas ciltler için geliştirilen özel formülü ile etkili bakım sunan yüz kremi parfüm içermiyor ve gözenekleri tıkamıyor. Güneşin kendini en çok hissettirdiği günlerde cildin rahatlamasına yardımcı oluyor.

 

* Dermatologlar tarafından belirtilen bilgi ve ihtiyaçlar esas alınarak geliştirilmiştir.