Trendus Logo

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar - Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
16 / 27

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Yazın Yeni Vazgeçilmezi: NetWork x LANCASTER
 

Türkiye’nin öncü moda markası NetWork, dünyaca ünlü güneş bakım markası LANCASTER ile güçlerini birleştirerek sıcak yaz günleri için stil ve güzelliği buluşturan benzersiz bir set sunuyor.

 

Alanında uzman iki markanın bu özel iş birliği kapsamında; NetWork örme hasır el çantası ve iki farklı LANCASTER güneş bakım ürünüyle hazırlanan setler, NetWork.com.tr’de sınırlı sayıda satışa sunuldu.

Zengin içeriğiyle moda ve güzellik tutkunlarının favorisi olacak setin içerisinde; NetWork çantanın yanı sıra, vücut için orta korumalı güneş bakım ürünü; LANCASTER Sun Beauty Silky Milk SPF 15 50ML ile yüz ve vücut kullanımına uygun ferahlatıcı güneş sonrası losyon; LANCASTER Golden Tan Maximizer After Sun Lotion 50 ML bulunuyor.

Gündüzden geceye kolayca taşınabilme özelliğine sahip turuncu NetWork örme hasır el çantası, özel tasarım astarı ve şık görünümüyle yaz boyunca plaj stilinin anahtar parçasını oluşturuyor. Geliştirilmiş Full Light Teknoloji ile UVB, UVA ışınlarının yanında kızılötesi ve görünür ışınların da zararlı etkilerinden koruyan LANCASTER Sun Beauty Silky Milk SPF 15 50ML, içeriğindeki Bronzluğu Aktive Eden Kompleks (TAC) sayesinde daha hızlı, derinlemesine ve kusursuz bronzluk sağlıyor. LANCASTER Golden Tan Maximizer After Sun Lotion ise bronzluğunuzun bir aya kadar uzamasına yardımcı olurken, Onarıcı Kompleks bileşenleri ile cildi anında rahatlatıyor, soyulma riskini azaltıyor, esnek, yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

 

Güçlü formu ve kaliteli dokusuyla her kombine stil katacak NetWork örme hasır el çantası ve iki LANCASTER ürününün bulunduğu toplam 799 TL değerindeki set, bu iş birliğine özel sadece 449 TL’ye satışa sunuluyor.

 

Yazın yeni vazgeçilmezi, sınırlı sayıda üretilen bu benzersiz sete NetWork.com.tr’den ulaşabilirsiniz.