Trendus Logo

Guess'ten En Yeni Haberler

Guess'ten En Yeni Haberler - Guess'ten En Yeni Haberler
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 3

Guess'ten En Yeni Haberler

GUESS 2021 SONBAHAR-KIŞ ACTIVEWEAR KOLEKSİYONU

Maceraperest ve sporcu ruhlar için geliştirilen Guess 2021 Sonbahar-Kış Activewear koleksiyonu, cesur giyinmeyi sevenlere bakışları üzerinde hissetmeyi vadediyor. Guess Activewear’ın yeni koleksiyonunda GUESS Kadını, şık ve günlük stilini, feminen ve teknik detaylarla buluşturuyor. Koleksiyondaki parçalarla GUESS Erkeği ise retro ve aynı zamanda şık dokunuşlara sahip olmasının yanında rahat ve yüksek performans sağlayan parçalarla doğada vakit geçirmeye hazırlanıyor.

 

KADIN KOLEKSİYONU

Essential

Guess’in yeni koşullara çabuk uyarlanabilen bu teması, yeni modern tarza göz kırpıyor. Net ve estetik görünümler, stil sahibi grafik desenlerle birleşerek günlük giyimi spor giyimle bütünleştiriyor. Yumuşacık tuşede yünlüler ve oversize siluetler, şeker pembesi, gök mavisi ve altın-bej tonlarının da yer aldığı trend renkler ve nötr tonlardan oluşan bir renk paletinde minimalizme şık bir dokunuşta bulunuyor.

 

All Play

Enerji dolu Guess All Play teması, GUESS Kadınını takım ruhu duygusuyla güçlendirmeye kararlı gözüküyor. Koleksiyondaki kolej hissiyatını artırmak için dar ve dikişsiz logo baskılı tasarımlar ve monogram baskılar sıkça yer alırken, özgüvenli yoğun pembe tonları, sade renkler ve kış pastellerinden oluşan renk paleti dikkat çekiyor. Ana maddesi mikrofiber ve naylon olan, özgürce hareket edebilme imkanı sağlayan parçaların sık yer verildiği koleksiyonla, yeni şık fitness takımı karşınızda!

 

#Dancercise

Bu ince ve zarif temayla dansa davetlisiniz! Koleksiyon; su geçirmezlik ve nefes alabilirlik gibi özelliklere sahip yüksek performanslı hafif kumaşları kullanarak tek renkte oversize estetiği, minimalizmle birleştiriyor. Koleksiyondaki kontrast renklerde nervür ve pililer, eko-teknolojik neopren kumaşlar ve yumuşak jakarlı kumaşlar; teknolojileriyle dizde taytlar, dökümlü üstler ve bedene oturan tayt serisinin işlevselliğine katkıda bulunuyor. Koleksiyon renk paletindeki doğal ve toprak tonlarıyla sıcak gri ve soluk pembeler egzotik doğadan desenler vurgulanıyor.

 

Hyper Nature

Gelecek burada ve o da Hyper Nature! Bu iddialı ve teknik tasarımları barındıran Activewear teması, abartılı siluetleri, teknolojinin kattığı detaylarla ve gece kıyafetlerinden ödünç alınan bitişlerle birleştirerek ışıltılı ve şık kumaşlarla tamamlıyor. Tema; holografik folyolar, yansıtıcı dokular, teknik yün ve ağ paneller, neon ve blok renklerden oluşan yoğun bir renk paleti ile vurgulanıyor. Sonucunda şık ve fütüristtik çekiciliğe sahip parçalarla her antrenmana hazırsınız!