Trendus Logo

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri - En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
25 / 25

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri

Kiehl'stan Kırışıklık Karşıtı Bakımda Yepyeni Bir Formül: RETINOL SKIN-RENEWING DAILY MICRO-DOSE SERUM Saf Retinol İçeren Kırışıklık Karşıtı Serum

 

Çevresel faktörler, stres, hormonal değişiklikler gibi faktörler cildin yoğunluğunu ve sıkılığını etkileyerek, ciltte kolajen oluşumunun yavaşlamasına ve gözle görülür yaşlanma belirtilerine neden olabiliyor.

Formüllerinde doğadan ve bilimden ilham alan Kiehl'sın günlük kullanım için formüle edilen retinol içeren serumu, kırışıklık görünümünü azaltırken cilde daha sıkı bir his veriyor. Kızarıklık, kuruluk ve soyulma gibi etkileri en aza indirmeye yardımcı olmak için cilt bariyerini güçlendiriyor.  Kiehl's Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum; hassas ciltlere uygun ve güçlü içeriği ile anında etki sağlıyor.

Retinol; cilt yüzeyini yenilemeye yardımcı olan önemli bir cilt bakım bileşeni olarak biliniyor. Ancak güçlü olması sebebiyle retinol içeren ürünler, özellikle erken kullanımlarda; kuruluk, kızarıklık ve soyulma gibi çeşitli etkilere yol açabiliyor. Seramidler ve peptit içeren bu yeni serum; cilt bariyerini güçlendiriyor, kullanım sonrası cilt daha pürüzsüz, sıkılaşmış ve genç görünümlü bir hal alıyor.

 

Retinol içeren ve cilt görünümünü  yenileyici günlük serum; gözle görülür yaşlanma karşıtı faydalar sağlarken, kızarıklık, kuruluk ve soyulma gibi etkileri en aza indirmeye yardımcı oluyor. On iki haftalık kullanım sonunda deneyenlerin %85’i kırışıklık görünümünün azaldığını, %90'ı cildinin daha sıkı hissettiğini, %94’ü cilt dokusunun görünümünde gelişme olduğunu ve %90'ı, cildini rahat hissettiğini belirtti.

Kiehl'sın nazik ama hedefe yönelik formülü; gece veya gündüz olmak üzere, hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinde etkisini gösteriyor. Cilt yaşlanması belirtilerinin görülebileceği boyun, dekolte gibi bölgelerde de kullanılabiliyor. Optimum sonuç almak için, temizlenmiş cildinize 1 pompa serum uyguladıktan sonra bir nemlendirici ve geniş spektrumlu bir SPF içerikli koruyucu kullanabilirsiniz. Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate, Clearly Corrective Dark Spot Solution, Super Multi-Corrective Cream, Hydro-Plumping and Vital Skin Strengthening Serum gibi diğer Kiehl's serumları ve nemlendiricilerinden önce veya sonra kullanmak için uygundur.