Trendus Logo

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri - En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
23 / 25

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri

BEAUTY OMELETTE SAÇ BAKIMI SERİSİ, YENİLENEN FORMÜLÜ İLE SATIŞTA...

Beauty Omelette Saç Bakım Serisi'nin formülü yenilendi. Seride, doğal içeriklerden oluşan farklı saç tipleri için iki şampuan alternatifi ve tüm saç tipleri için saç kremi bulunuyor. 

 

Çağ ağacı ve aloe veranın besleyici etkisi ile geliştirilen arındırıcı ve dengeleyici şampuan, kafa derisinin yağ ve nem dengesini sağlamaya yardımcı oluyor. Ürün, normalden yağlıya dönük saç tipleri uygun.

 

İpek proteini ve bambu özleri ile geliştirilen besleyici ve canlandırıcı şampuan ise, kuru ve yıpranmış saç tipleri için uygun.Kafa derisini besler, saçı canlandırmaya yardımcı olur.

 

Tüm saç tiplerinin ortak ihtiyacı olan beslenme ve onarımı sağlayan besleyici ve yenileyici bakım kremi, içeriğindeki çay ağacı yağı, aloevera, argan yağı, avokado, nane ve zeytin yağı içeren doğal formülü ile saça canlılık ve parlaklık kazandırıyor. İpek ve buğday proteinleri saçların yumuşak olmasını ve kolay taranmasını sağlıyor.

 

Paraben, silikon ve sülfat içermeyen BeautyOmelette Saç Bakım Serisi'ni Nişantaşı Mağazası'ndan ve www.beautyomelette.com adresinden satın alabilirsiniz.