Trendus Logo

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri - En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
17 / 25

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri

Sephora ile Tüm Gözler Üzerimde!

 

Güzelliğin sınır tanımayan gücü Sephora, ‘’Tüm Gözler Üzerimde’’ kampanyası kapsamında 16 Ağustos – 19 Eylül 2021 tarihleri arasında www.sephora.com.tr, Sephora mobil uygulaması ve Sephora mağazalarından yapılan herhangi bir makyaj alışverişinde Sephora Collection 125 ml Göz Makyaj Temizleyicisini sadece 30 TL fiyatı ile tutkunlarıyla buluşturuyor. 

 

Sezonun öne çıkan göz makyajı trendini kutlamaya dönüştüren Sephora, yeni kampanyasında herhangi bir makyaj ürünü alışverişinde Sephora Collection’ın 125ml Göz Makyaj Temizleyicisini sadece 30 TL’ye sunuyor. 

Rengarenk ve eğlenceli dünyasında gözlere odaklanan Sephora, makyaj tutkunlarının olmazsa olmazı olan seçkin markalarına ait ürünleriyle sevdiklerinizi ve kendinizi şımartmak için yanınızda oluyor. 

‘’Tüm Gözler Üzerimde’’ kampanyasıyla beraber Sephora Collection, Rare Beauty, Fenty Beauty, Too Faced, Benefit ve Huda Beauty gibi vazgeçilmez markalara ait yapılan makyaj alışverişlerinde Sephora Collection’ın 125ml Göz Makyaj Temizleyicisi güzellik tutkunlarına özel 30 TL’ye sunuluyor. 

 

Sephora Collection ürünlerine sephora.com.tr, Sephora Mobil Uygulaması ve Sephora mağazalarından ulaşabilirsiniz.