Trendus Logo

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri - En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
16 / 25

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri

FLORMAR’DAN KUSURSUZ VE ETKİLİ BAKIŞLAR İÇİN 2 YEPYENİ ÜRÜN

Flormar, pandemi ile birlikte hayatımıza giren, maske kullanımıyla önemi artan göz makyajı kategorisinde üstün performanslı iki yepyeni ürünü ile dikkat çekiyor. Extreme  Tattoo Gel Pencil göz kalemi, akmayan, dağılmayan, uzun süre etkisi ve yoğun renkleri; Eye Puff Concealer kapatıcı ise sünger aplikatörünün sağladığı kolay uygulama imkanı ve doğal bitişi ile bu yaz makyaj çantanızın yeni vazgeçilmezleri olacak.

 

Son dönemlerde maskeler, yüzümüzün büyük bir bölümünü kapattığı için gözler ve göz makyajımız, görünüşümüzün oldukça önemli bir parçası haline geldi. Yaratıcı ve cesur göz görünümleri ile tarzını yansıtmak, makyajını sergilemek isteyenlere güzel haberlerimiz var. Üstün performanları ile dikkat çeken yepyeni Flormar ürünleri sayesinde yarattığınız göz makyajlarınızla fark yaratacaksınız.

 

Flormar Extreme Tattoo Gel Pencil ile Akmayan, Dağılmayan Yoğun Renkler...

Flormar Extreme Tattoo Gel Pencil göz kalemi; akmayan ve dağılmayan yoğun renkleri ve kolay uygulama imkanı ile gözlerinizdeki yoğun ve kusursuz etkisini uzun süre koruyor, gündüzden geceye, farklı tonlarla makyajınızı mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

 

Extreme Tattoo Gel Pencil hem günlük kullanımda, hem de suya dayanıklı yapısı ile tatil makyajlarınızda, tek bir kalemle cesur ve yaratıcı görünümlere imza atmanızı sağlayacak 6 farklı renk seçeneği ile sizlerle!

 

Flormar Eye Puf Concealer’ın Sünger Aplikatörü ile Kolay Uygulama ve Mükemmel Görünüm…

Flormar Eye Puff Concealer kapatıcı; özel formülü ile cildinizde pürüzsüz bir görünüm yaratırken, özel sünger aplikatörü sayesinde doğal, eşit ve kusursuz bir göz altı görünümünü, fırça izi kalmadan kolaylıkla elde etmenizi sağlıyor. Zinde ve hafif bir hisle beraber kusursuz ve pürüzsüz bir görünüm sunan Eye Puff Concelaer, 6 farklı renk seçeneği ile sizleri bekliyor.