Trendus Logo

2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri

2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri - 2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.






 

 



POPÜLER GALERİLER




ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR




10 / 18

2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri

ECCE, Anneler Günü’nü ‘MUM’ yazılı tasarımlarıyla kutluyor

Birbirinden özel zanaatkar pırlanta ve tasarımlara sahip koleksiyonlar sunan ECCE,  en kıymetli varlıklarımız olan annelere özel kişiselleştirilmiş tasarımlar sunuyor.

 

ECCE, Anneler Günü’ne özel hazırladığı MUM yazılı tasarımlarıyla özel bir hediye alternatifi sunuyor. ECCE, kişiye özel tasarlanan Name Tag Koleksiyonu’na ait “MUM” yazılı kişiselleştirilmiş ürünleriyle; hem annelerin, hem de kızlarının kullanabileceği özel bir sürprize imza atıyor.

 

Çocuklardan annelere “Name Tag Koleksiyonu”

 

İsteğe göre isim yazılı olarak da tasarlanabilen koleksiyon, annesine unutulmaz bir hediye almak isteyenlere özel bir seçenek sunuyor.  İster “MUM”, ister “canım annem”, istenirse de “isim” yazılabilen tasarımlar; annelerin zevkle kullanabilecekleri ve baktıkça mutlu olacakları zarif görünümleriyle öne çıkıyor. Her fırsatta annelerimizin değerini onlara hissettirmemiz gerektiğine inanan ECCE, tüm değerli annelerin Anneler Günü’nü kutluyor.

 

ECCE’nin iyi hissettiren zanaatkar pırlantalı tüm tasarımlarını www.eccediamonds.com adresinden inceleyebilir ayrıca Beymen mağazaları ve Trendyol’dan da dilediğiniz tasarıma ulaşabilirsiniz.