Foodspotting uygulaması

Eğer yemek yemeyi seviyor ve damak tadınıza güvendiğiniz arkadaşlarınızdan öneri almak istiyorsanız bu aplikasyon tam size göre.

 

 

Foodspotting uygulaması
Yayın Tarihi: 30.05.2013 14:14:00

Akıllı telefonların bizim adımıza karar vermesine artık alıştık. Yanı başımızda duran kücük makinalar sayesinde bir haftalık hava durumunu öğrenebiliyor, trafiği kontrol edebiliyor hatta taksiyi bulunduğumuz yere anında çağırabiliyoruz. İşte bizim adımıza karar veren uygulamalara en son ekleneni ise Foodspotting.

Bu aplikasyonu telefonunuza indirerek gittiğiniz yerde yediğiniz yemeğin fotoğrafını çekebiliyor ve nerede yediğinizi etiketliyebiliyorsunuz. Hem yemek sırasında arkadaşlarınızın fikrini alabiliyor hem de bir yere gitmeden önce damak tadına güvendiğiniz arkadaşlarınızdan fikir alabiliyorsunuz.  

Kullanıcı profili oluşturarak ya da facebook hesabınızla kullanabileceğiniz bu aplikasyonu hem internet üzerinden hem de mobil olarak kullanabiliyorsunuz.

Haber: Ayşe Billur Özer  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X