Fern&Co. Yeşilin Tüm Tonlarını Sofralara Taşıyor

Sofra ve sanata olan tutkuyla yaratılmış özel tasarımlardan oluşan sofra grubu ürünleri tasarlayan Fern&Co. İngiltere’nin meşhur bahçelerinden ilham alarak tasarladığı Victorian Garden Collection ile bu sonbahar sofralara huzur katmaya hazır.

 

 

Fern&Co. Yeşilin Tüm Tonlarını Sofralara Taşıyor
Yayın Tarihi: 4.08.2021 10:16:00

Yemyeşil İngiliz bahçelerinin huzur ve keyfini Victorian Garden Collection ile yansıtan Fern&Co. sofralara neşe ve huzur katacak. Yeşilin her tonunun sakinleştirici etkisiyle sofralarda sakin bir sonbahar rüzgarı estirecek olan Fern&Co. koleksiyona ait tabak, kase, servis ürünleri, fincan ve tepsilerle hem özgün hem de etkileyici sofralar kurulmasını sağlayacak.

 

San Francisco şehrinde bulunan Muir Woods doğa anıtının muhteşem bitkilerinden ilham alınarak yaratılan Fern&Co. koleksiyonlarına ait çağdaş desenler, sanatçılar tarafından resmedilerek limitli adette üretiliyor.

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X