Fern&Co. Akdeniz’in Limon Bahçelerini Sofralara Taşıyor

Sofra ve sanata olan tutkuyla yaratılmış özel tasarımlardan oluşan sofra grubu ürünleri tasarlayan Fern&Co. limon bahçelerinin ferahlığını sofralara taşıyor.

 

 

Fern&Co. Akdeniz’in Limon Bahçelerini Sofralara Taşıyor
Yayın Tarihi: 10.05.2021 14:08:00

San Francisco’da bulunan Muir Woods doğa anıtının muhteşem bitkilerinden etkilenilerek yaratılan Fern&Co. çağdaş sanatı özgün tasarımlarıyla buluşturmaya devam ediyor. Güney İtalya’da yer alan Amalfi kıyılarındaki limon bahçelerinden esinlenerek tasarlanan “Citrus Porcelain Collection”, bu yaz sofralarda Akdeniz rüzgarları estirecek.

 

Yemek-tatlı tabağı, kase, servis kayığı ve çay-kahve fincanlarından oluşan “Citrus Porcelain Collection” Amalfi kıyılarındaki limon bahçelerinden aldığı ilhamla özgün desenleri sofralara taşırken,  koleksiyona ait parçalar evlere tazelik ve renk katacak.

 

Koleksiyonlarına ait çağdaş desenler, sanatçılar tarafından resmedilerek limitli adette üretilen Fern&Co. tasarımları sofralara zamansızlığı taşımayı sürdürecek.

 

 

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X