European Star Award’dan Titanic Deluxe Golf Belek Aquapark’ına Ödül

Titanic Deluxe Golf Belek’in dünyanın ilk rift kaydırağına sahip aquapark'ı olarak Avrupa’nın en iyisi ödülünü aldı

 

 

European Star Award’dan  Titanic Deluxe Golf Belek Aquapark’ına Ödül
Yayın Tarihi: 23.06.2022 14:22:00
Titanic Deluxe Golf Belek, bir yeniliğe daha imza atarak dünyanın ilk rift kaydırağını misafirlerinin beğenisine sunmuştu. Bu yaz misafirlerinin doyasıya eğlendiği doğa ile iç içe ve nehir manzaralı 15.000 m²'lik bir alanı kaplayan su parkında 3 kule ve 9 adet yetişkin kaydırağı ve çeşitli interaktif oyuncaklardan oluşan çocuk havuzu bulunuyor.
Dünyaca ünlü aquapark tasarımcısı Polin Waterparks’ın tasarladığı aquaparkın rift özelliği taşıyan yetişkinler için tasarlanan 10,8 metre yüksekliğindeki kaydırağından tek ya da iki kişilik botlar ile kayılıyor.  Estetik tasarımının yanı sıra sağladığı kayma deneyimi açısından da özgün bir yapıya sahip olan kaydırakta botla standart başlayan kayma deneyimi iki yönde dinamik hareketler ile büyük bir drop ve sonrasındaki salınım hareketiyle devam ediyor ve kayma yönüne dik olan çıkış ile sonlanıyor.
Titanic Deluxe Golf Belek’in bu heyecan verici, adrenalin dolu aquaparkının lansmanı Orlando, Florida da gerçekleştirilmişti. Avrupa Tematik Parklar ve Aquaparklar Fuarı bünyesinde organize edilen EUROPEAN STAR AWARD’da da Avrupa’nın en iyi yeni aquaparkı ödülü almaya hak kazandı.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ANNE VE ÇOCUK HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X