Espark Üç Yeni Kalite Sertifikası Aldı

Eskişehir’in yaşam ve cazibe merkezi Espark Alışveriş Merkezi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemisertifikasını alarak hizmet kalitesini bir kez daha tescilledi.

 

 

Espark Üç Yeni Kalite Sertifikası Aldı
Yayın Tarihi: 3.12.2020 13:14:00

Eskişehir’in buluşma noktası Espark Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine daha kaliteli hizmet sunabilmek hedefiyle aldığı belgelere yenilerini ekledi. Almanya ulusal akreditasyon kuruluşu DAkkS akreditasyonuyla ISO 9001 Kalite Yönetimi sertifikası veISO 14001 Çevre Yönetimi sertifikası ile Almanya uluslararası belgelendirme şirketi TRB International tarafından belgelendirilen ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasını almaya hak kazandı.

 

Etkin bir kalite yönetim sistemini tanımlayan bir standart olan ISO 9001 belgesi için gerekli tüm koşulları sağlayan Espark, çevreyi korumak, çevre üzerindeki olumsuz etkiyi azaltmak, doğal kaynakların etkin kullanımını sağlamak için attığı adımlarla da ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası’nın sahibi oldu. Çalışanlarının sağlığı ve güvenliğini de her zaman odağına alan Espark, daha güvenli bir iş ortamı sunarak iş kazalarını önlemek ve iş hastalıklarını azaltmak için yaptığı çalışmaları da ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi Sertifikası ile belgelendirmiş oldu.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X