En Farklı ve En Eğlenceli Yeme İçme Festivaline Hazır Mısınız?

Hafta sonunuza lezzet ve heyecan katacak, şehrin en prestijli gastronomi etkinliği “Gusto Weekend” e 16-17 Ekim tarihlerinde Hilton İstanbul Bosphorus’ta gerçekleşecek.

 

 

En Farklı ve En Eğlenceli Yeme İçme Festivaline Hazır Mısınız?
Yayın Tarihi: 29.09.2021 12:17:00
X İletişim ve Well Works tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında misafirlere ünlü şeflerin benzersiz sunumları ve workshoplarıyla eşsiz lezzetler tatma imkanının yanı sıra sevilen sanatçıların performansları, sürpriz sahne şovları ve eğlenceli aktivitelere katılma fırsatı da sunuluyor.
 
İtalyanca kökenli bir kelime olan ‘gusto’, günümüzdeki ‘tadına bakmak’ anlamının yanı sıra ‘zevk’, ‘coşku’ ve ‘enerji’ anlamlarında da kullanılıyor. ‘Gusto’nun anlamından yola çıkarak hazırlanan bu etkinlik, ünlü şefleri ve dünya mutfaklarından tadına doyulmaz lezzetleri, eğlenceli bir atmosferle bir araya getiriyor.
Etkinlikte; Karsu, Edis, Yalın ve Ayhan Sicimoğlu sahne alırken Hazer Amani, Umut Karakuş, Murat Deniz Temel & Tuğba Yazıcı, Sinan Büdeyri, Ali & Buse Dövenci gibi usta şeflerin restoranlarının yanı sıra 40 farklı restoran ve onlarca alışveriş noktası da yer alacak. Tüm konserlerin ücretsiz izlenebildiği etkinlikte yemekler sınırsız olarak bilet fiyatına dahil.


Bugüne kadar yapılmış en farklı ve en eğlenceli yeme içme festivalinin biletleri Passo’dan alınabiliyor.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X