Emaar’da Zaman Tüneli Başlıyor

Emaar Square Mall, Ağustos ayında da gerçekleştirdiği etkinliklerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

 

 

Emaar’da Zaman Tüneli Başlıyor
Yayın Tarihi: 17.05.2022 13:56:00
 

Emaar Square Mall’un tüm alanları Ağustos ayıboyuncaziyaretçilerinin kendilerini adeta birnostalji tünelinde hissedecekleri ve geçmişe yolalacakları bir zaman makinesine dönüşüyorZamanmakinesiyle 17-25 Ağustos tarihleri arasında OrtaMeydan’da geçmişe ait dekorlarla oluşturulmuşözel alanlarsergiler, antika pazarı, mezatlar gibibirbirinden farklı ve eşsiz etkinlikler Emaar Square Mall ziyaretçilerini bekliyor olacak.

 

Ağustos ayında gerçekleştirilecek Zaman Tünelietkinliklerinin detayları ise şöyle:

 

15-25 Ağustos Nebahat Karyağdı-Rüya GibiZamanlar Sergisi

Türk sinemasının zihinlerimizde yer etmiş ünlüisimlerinden ilham alankullanmış olduğu farklıteknik ve malzemelerle sanat dünyasının devisimlerini çizgileriyle yeniden yorumlayan NebahatKaryağdıEmaar’da sergilenecek bu eserler ilesanatseverleri tarihi bir sanat yolculuğuna davetediyor.

 

17 Ağustos Nostalji Milongası

20:00-00:00 saatleri arasında Emaar Square Mall Orta Meydan alanında nostalji konseptinde milongagecesi gerçekleşecek. Dansçıların kostümlerindenmüziklere ve dans performanslarına kadar her detayda nostaljiyi hissedeceğiz.   

 

 

18-25 Ağustos Antika Pazarı:

Vintage kıyafetlertakılareski plaklarkitaplar vebirbirinden kıymetli pek çok değerli antika parçayeni sahiplerini bulmak için Emaar’da ilgilenenleribekliyor olacak. Avm içerisine kurulacak standlarile geçmişi günümüze taşıyan Antika Pazarındazaman zaman mezatlar da gerçekleşecek.

 

18 Ağustos Radyo 45’lik Yayını ve Müzayede:

18:00-20:00 saatleri arasında Radyo 45’lik DJ’lerinden Kübra KaçmazEmaar Square Mall ziyaretçilerine özel olarak hazırlayacağı “ZamansızŞarkılar” programıyla Emaar Square Mall OrtaMeydan’da özel nostalji yayını gerçekleştirecek

Zamansız Şarkılar” yayını sonrasında  isealışveriş merkezi kapanış saati olan 22:00’den itibaren VIP olarak düzenlenecek müzayedebaşlayacakYine alışveiş merkezinin Orta Meydanalanında gerçekleşecek olan müzayede de antikaeserlerin satışı gerçekleşecek.

 

 

19 Ağustos Açık Hava Sineması / Bizim Aile:

21:00-23:00 saatleri arasında Emaar Square Mall Orta Meydan alanında geçmişin en güzelfilmlerinden olan “Bizim Aile filmininingösteriminostaljik bir şekilde açık hava sinemasışeklinde yapılacak.

 

 

20 Ağustos Retrobüs ve Açık Hava Sineması/Grease: 

19:00-20:3saatleri arasında Emaar Square Mall Orta Meydan alanında Retrobüs müzik grubu canlıperformans sergileyecek. Aynı akşam 21.00-23.00 saatleri arasında açık hava sinemasıında ise Grease filmi gösterimi yapılacak.

21 Ağustos Radyo D Yayını ve Açık HavaSineması /Oh Olsun:

18:00-20:00 saatleri arasında Emaar Square Mall Orta Meydan alanında  Radyo D’den HakanErenHakan Eren’le Bir Zamanlar programıylayayın yapacak. 90’lar sanatçılarından sürprizkonukların katılacağı bu etkinlik adından çok sözettirecekAynı akşam 21.00-23.00 saatleri arasındaaçık hava sinemasında Oh Olsun film gösterimiyapılacak.

 

Tüm bu birbirinden nostaljik etkinliklere ekolarak Emaar Square Mall’un tüm sosyalmedya hesapları da  zamanlı olarak nostaljikbir görünüme bürünecek. Spotify üzerindezaman tüneli şarkılarıyla , Instagram üzerindefiltreler, fenomen isimlerin paylaşımlarıyarışmalar ve görsel içeriklerle geçmişe dairiletişimler devam edecek ve Emaar Square Mall Ağustos ayı etkinlikleri katılımcılarınaunutulmaz deneyimler yaşatacak!

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X