Elieli`de çiçeklerin gücü

Mücevher markası Elieli`nin son koleksiyonunda çiçeklerin gücü teması eşlenmiş.

 

 

Elieli`de çiçeklerin gücü
Yayın Tarihi: 28.02.2011 14:02:00

Tüm moda dünyasında olduğu gibi, bu sezon Elieli`de de amaç insanları özel efektlerle şaşırtmak. Firma bunu da, arıları kendine cezbeden çiçek goncalarının turuncu, mavi, sarı ve kırmızı gibi göz alan renklerini kullanarak gerçekleştirmiş. 

70’lı yılların Bohem ruhunu hatırlatan optimist ve hayalperest bir kadınsılığı yeniden gün ışığına çıkaran bir “ÇİÇEK GÜCÜ”. Yalnız bu kez çiçekler, o mis kokularını yaymak isteyen narin goncalarının parlak renklerindeki mücevherlerde hayat bulmuşlar.
 
Koleksiyondaki rengârenk minelerle kaplı bu gümüş heykelsi goncalar, sabah çiğini anımsatan zirkonlarla bezenmişler. Her bir nüansı, kişinin o anki ruh halini yansıtması için, en neşeli çiçeklerin en canlı renkleri seçilmiş. Aynı tonlarda ya da kontrast oluşturacak şekilde kullanılabilecek tam bir renk cümbüşü yaşanıyor.
 
Koleksiyonda dikkatleri üzerine çekecek kadar özgüvene sahip her kadının kendini özdeşleştirdiği bir çiçek, dolayısıyla da bir renk var.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X