Dwayne Johnson'lı Apple Kısa Filmi Yayında

Geçtiğimiz hafta The Rock ve Siri’nin başrollerini paylaştığı Apple’ın kısa film The Rock x Siri Dominate the Day‘in yayınlanmasının ardından videonun Türkçe dublajlı versiyonu da yayında.

 

 

Dwayne Johnson'lı Apple Kısa Filmi Yayında
Yayın Tarihi: 2.08.2017 16:58:00
The Rock x Siri: Güne Hükmet adlı aksiyon dolu reklam filminde Dwayne Johnson’ın bir gününe şahit oluyoruz. Bir işten diğerine koşan, hobilerine ve kendine vakit ayırmayı ihmal etmeyen Rock’ın en büyük yardımcısı ise Siri oluyor. Gün içinde hedefleri, programları, e-postaları okuyup hatırlatan Siri, Johnson’ın bir gününü düzenlemekle kalmıyor aynı zamanda ufak tefek işlerinde ona yardımcı da oluyor.
 
Tek bir komutla selfie çeken Siri, hareket halindeyken sizin için mesaj ve e-postaları okuyabiliyor. Aynı şekilde Siri ile konuşarak ona mesaj yazdırabilir, istediğiniz kullanıcıya bu mesajı gönderebilirsiniz. Anımsatıcı ve uyarıları sesli komutla oluşturabilir, takviminizi yönetebilirsiniz. Sizin için restoran bulan, hatta yol tarifi alan Siri, evde de HomeKit ile akıllı cihazları sesli yönetmeyi mümkün kılıyor. Kısacası bir asistanda aradığınız her şeyi ve daha fazlasını cebinize getiren Siri’nin yeteneklerini Johnson’ın aksiyon dolu bir günü bile tüketemiyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X