Doğu Demirkol Frankfurt Türk Film Festivalinde

BKM Mutfak’ta yaptığı stand up gösterileriyle gündeme gelen ardından konuk olarak katıldığı Güldür Güldür Show ile adını milyonlara duyuran Doğu Demirkol şimdi de Frankfurt'ta!

 

Doğu Demirkol Frankfurt Türk Film Festivalinde
Yayın Tarihi: 24.09.2018 14:51:00
Geçen yıl kapalı gişe oynadığı gösterileriyle beğeni toplayan Demirkol, şu günlerde Zorlu PSM’de gerçekleştireceği sezonun ilk gösterisine hazırlanıyor.
 
Doğu Demirkol, bu sene Nuri Bilge Ceylan’ın Cannes’da yarıştığı ve şu günlerde Oscar adaylığı gündemde olan  “Ahlat Ağacı” filminin başrol oyuncusu olarak yakaladığı başarıyla adından sıkça söz ettiriyor.
 
CANNES ,OSCAR’DAN SONRA ŞİMDİ DE FRANKFURT…
Başrol oynadığı filmlerle Uluslararası başarı yakalayan Doğu Demirkol, bu yıl 18. si gerçekleştirilecek Frankfurt Türk Film Festivalinde “EN İYİ ERKEK OYUNCU” adayı gösterildi.
Kültürlerarası Transfer Derneği tarafından ve  TÜRSAK VAKFI  tarafından düzenlenen, Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü ve Türkiye’nin Frankfurt Başkonsolosluğu desteklediği festival 13-19 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.  Son değerlendirmeği Alman sinemacılardan oluşan jürinin yapacağı yarışmada Doğu Demirkol, “EN İYİ ERKEK OYUNCU” dalında yarışacak.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X