Doğa İle İç İçe Ve Kusursuz: Help Beach & Yacht Club

İşte büyüleyici Help Beach & Yacht Club'tan detaylar...

 

 

Doğa İle İç İçe Ve Kusursuz: Help Beach & Yacht Club
Yayın Tarihi: 1.07.2020 12:52:00

Fethiye’nin en güzel koylarından olan Gök Gemile koyunda bulunan Help Beach & Yacht Club tamamıyla kendine özgü, bir ada mantığında kendi kendine yetebilen, mükemmel denizi, içinde exclusive konaklaması, eşsiz sahil işletmesi, kaliteli ve güvenilir servisi, lezzetli restoranları ve dünya sahillerinin Akdeniz’de buluştuğu bir karaktere sahiptir. Help Beach & Yacht Club bir “Trendsetter” olarak konumu itibariyle merkezi, güvenli ve olağanüstü bir deniz, yemyeşil bir doğa ile iç içedir.

300 kişilik restoranı, 25 özel kabana, 400 şezlong, 2 bar, su sporları, sertifikalı dalış kursları, su eğlence parkı, düğün ve eventler, 16 metrelik iskele ile toplamda aynı anda 800 kişiye hizmet verebilip, yılın ortalama 2,5 aydında da 1.000 kişiye hizmet vermektedir.

Misafirler Marmaris, Göcek, Kaş, Kalkan, Ölüdeniz ve Çalış civarında oturan yerli ve yabancıların yanı sıra aynı bölgenin otellerinden sağlanan özel veya complimentary servis ile gelen yabancı turistler, İstanbul, Ankara ve İzmir’den tatilini sadece Help’de geçirmek için gelenler ve Hillside, Lyka World ve Letoonia gibi exclusive 5 yıldız tatil kompleksleri ve deniz yoluyla gelen özel bir kitleden oluşmaktadır.

Help Beach & Yacht Club, Marina-Yat Bağlama ve Exclusive Bungalow projelerinin önümüzdeki 2 yılda tamamlanması ile uluslararası arenada “en iyiler” arasında yerini alacaktır.

 

 

 


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X