Evde Meditasyon 101


1 / 4

Evde Meditasyon 101


 

 
Güçlü, hayat değiştiren bir pratik olan meditasyonu gündelik hayatınıza entegre etmeniz esasında sandığınızdan daha kolay. Hatta sadece 10 dakika. Evet, sadece 10 dakika! Sabahları Instagram zaman akışınızı ve maillerinizi kontrol ettiğiniz süreden daha kısa.

Bu günlük 10 dakikanın (belki bazen daha fazla) günlük hayatınızda ne kadar büyük etkisi olduğuna inanamayacaksınız. Kısa süreli de olsa meditasyon yapmak uyku düzeninizi dengeye oturtur, stresi azaltır, an’da kalma becerinizi geliştirir ve enksiyeteyle mücadele etmenizi sağlar. Güne kısa süreli bir meditasyonla başlamak size kendinizi yenilenmiş hissettirir.

Nasıl ki meditasyon son derece sade bir deneyimse, meditasyon alanı yaratmak da bir o kadar sadedir. Evinizin bir köşesini kendi meditasyon alanınıza dönüştürmek istiyorsanız tıklamanız ve ipuçlarını izlemeniz yeterli.


ÖNCEKİ
1 / 4
SONRAKİ


 

 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X