Demlique by Tonka, Fairmont Quasar Istanbul’da Açıldı

Datça’dan esen tatlı Parizyen rüzgarları İstanbul’da…

 

 

Demlique by Tonka, Fairmont Quasar Istanbul’da Açıldı
Yayın Tarihi: 14.09.2021 13:33:00
Fairmont Quasar Istanbul bünyesinde yer alan Demlique, artık Datça’nın ünlü pastanesi Tonka’nın yaratıcısı ve ödüllü şef Feray Aydoğdu tarafından Fransız teknikleriyle hazırlanan günlük pasta, makaron, çikolata ve eşsiz tatların sunulduğu Demlique by Tonka konseptiyle lezzet severlerle buluşuyor.
 
Tonka’nın tazeliği ve enfes lezzetiyle dillere destan pastane ürünlerini İstanbul’a taşıyan Demlique by Tonka’nın Fairmont Quasar Istanbul’a özel yepyeni ürünlerden oluşan lezzet seçkisinin tadını haftanın her günü 10.00-20.00 saatleri arasında çıkarabilirsiniz.

 

 
 
Uzun yıllar beş yıldızlı otellerde Executive Pastry Chef olarak görev alan, Coupe du Monde de la Patisserie’nin Avrupa elemelerine Türkiye adına katılan ilk yarışmacı olan ve şimdilerde dünya kupasına hazırlanan Feray Aydoğdu’nun özel tasarımı tatlılarının tazeliği Datça’dan, Parizyen ruhu ise Fransa’dan geliyor.
 
Mevsimsel ve doğal ürünlerle hazırlanan ekler çeşitleri, meyveli ve çikolatalı tartlar, çikolatakolikleri sevindirecek el yapımı çikolatalar, rengarenk makaronlar ve çeşit çeşit pastaları denemek için ister dostlarınızla, ister iş arkadaşlarınızla Demlique by Tonka’yı ziyaret edebilir ve özel kutularda satışa sunulan bu eşsiz tatları sevdiklerinizle paylaşmak ve kutlamalarınıza tat katmak için sipariş edebilirsiniz.


fairmont.com/istanbul
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X