De’Longhi Clessidra Filtre Kahve Makinesi ile En Lezzetli Kahveler

Kahve lezzetini en üst seviyeye taşıyan, Reddot Design ödüllü De’Longhi Clessidra Filtre Kahve Makinesi ICM17210, “pour over demleme” ve “filtre kahve demleme” yöntemleriyle yaz aylarında da kahve tutkunlarının vazgeçilmezi oluyor.

 

 

De’Longhi Clessidra Filtre Kahve Makinesi ile En Lezzetli Kahveler
Yayın Tarihi: 18.07.2021 20:41:00

Eşsiz tasarımları ve performansı ile kahve lezzetini unutulmaz kılan De’Longhi, Reddot Design ödüllü De’Longhi Clessidra Filtre Kahve Makinesi ICM17210 ile keyifli yaz akşamlarına lezzet katıyor. 

 

Malzeme ve ustalığın benzersiz, yenilikçi birleşimi olan De’Longhi Clessidra Filtre Kahve Makinesi ICM17210, tek tuşla “pour over” demleme yöntemiyle veya “filtre kahve demleme” yöntemiyle arzu edilen kahve aromasını sunuyor. Avrupa Kahve Demleme Merkezi (European Coffee Brewing Centre) onaylı De’Longhi Clessidra Filtre Kahve Makinesi ICM17210, hassas demleme teknolojisi sayesinde; suyun sıcaklığını 92-96 derece aralığında, demlenme süresini ise 4-6 dakika olarak hazırlıyor. 

 

Damak zevkinize göre demleme yöntemleri

De’Longhi Clessidra Filtre Kahve Makinesi ICM17210 ile pour over özel olarak tasarlanmış duşlama başlığı ve otomatik su akışı kontrolü ile sadece tek bir düğmeye dokunarak daha yoğun ve aromatik bir lezzet sağlıyor. Pour over demleme tekniğini tek tuşla sağlayan De’Longhi Clessidra Filtre Kahve Makinesi ICM17210, üstün lezzet ve kolaylığı bir arada sunuyor.

  

Enfes aromalı filtre kahve de demleyen De’Longhi Clessidra Filtre Kahve Makinesi ICM17210, soğuk su haznesine su, filtre bölümüne ise toz kahve konulmasıyla birlikte tek tuşla filtre kahve demleme işlemini başlıyor. Su, dahili ısıtma sistemi ile ısıtılıyor, öğütülmüş kahvenin içinden akarak karafa damlıyor. Yüksek hassasiyetli bir demleme teknolojisi sayesinde maksimum lezzet sağlamasıyla Avrupa Kahve Demleme Merkezi sertifikasını kazanan De’Longhi Clessidra Filtre Kahve Makinesi ICM17210, tek seferde 10 fincana kadar kahve yapabilme özelliğine sahip.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X