Danilo Zanna DeFacto Jogger ile Kamera Karşısında

İtalyan Şef Danilo Zanna, reklam yüzü olduğu DeFacto için kamera karşısına geçti.DeFacto’nun yeni sezon Jogger Koleksiyonu için rol alan Zanna, sosyal medyada akım olan hareketlerle kurgulanan reklam filmindeki neşeli tavırlarıyla izleyenlerden tam not aldı.

 

 

Danilo Zanna DeFacto Jogger ile Kamera Karşısında
Yayın Tarihi: 30.09.2020 16:47:00
Yaptığı birbirinden enfes tarifleri, sıcakkanlılığı ve pozitif enerjisiyle gönülleri fetheden Zanna, marka yüzü olduğu DeFacto’nun 2020 Sonbahar-Kış Jogger Koleksiyonu için kamera karşına geçti.

Sosyal medyada akım olan hareketlerle kurgulanan reklam filminde Danilo Zanna, enerjisini ve hareket özgürlüğünü daha çok yansıtmasını sağlayan rahat jogger kombinleriyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

Çekimlerde çok eğlendiklerini dile getiren Zanna; ‘İlk defa sosyal medyada akım olan hareketleri bir TV reklamı için yaptım. Sportif parçalarla çabasız şıklığın adresi jogger pantolonlar ile oldukça rahattım. Bu yüzden çekimler esnasında hiç zorlanmadım. Tüm set yeni normal kurallarıyla titizlikle çalıştı. Tüm zorluğa rağmen benim için çok eğlenceli ve unutulmaz bir gündü’ dedi.

DeFacto’nun 2020 Sonbahar-Kış Jogger Pantolon Koleksiyonu için hazırlanan kampanyanın reklam filmi yeni normal hayatın tedbirleri çerçevesinde kurulan sette çekildi. Büyük beğeni toplayan reklam filminde Zanna eğlenceli performansı da izleyenlerden tam not aldı.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X