Çocukların ve Ailelerin Yeni Yeri: Bee

Lezzet, sevgi ve oyunu içinde bulunduran Bee haftanın altı günü sevgi ile hazırlanan lezzetler ve aktiviteler sunuyor.

 

 

Çocukların ve Ailelerin Yeni Yeri: Bee
Yayın Tarihi: 13.02.2018 16:00:00

Sıcak ve samimi atmosferi, birbirinden leziz reçeteleri ve çocuklara farklı bir dünya sunan konsepti ile BEE eat.play.love, her yaştan misafirini Reşitpaşa’da ağırlıyor.

Sevgi dolu, ferah, renkli ve lezzetli bir dünya sunan BEE eat.play.love, çocuk ve yetişkinler için özel olarak hazırlanmış menüleri, sanatsal aktiviteleri, yaratıcı atölye çalışmaları, ailelere yönelik düzenlediği seminerleri ve zevkli müzikleri ile dikkat çekiyor. Kafe ve çocuk aktivite alanı olmak üzere iki bölümden oluşan BEE’de çocuklar eğitici ve eğlendirici aktivitelerle keyifli vakit geçirirken, aileleri ise gönül rahatlığıyla eşsiz lezzetleri deneyimliyor. Sadece çocuklu ailelerle sınırlı kalmayıp farklı lezzetler deneyerek keyifli vakit geçirmek isteyen herkesi Reşitpaşa’da ağırlayan BEE, salı günleri hariç haftanın altı gününü lezzet, oyun ve sevgi ile buluşturuyor.

Hafta sonları 09.00 - 14.00’a saatleri arasında kendine özgü ve farklı lezzetler sunan serpme kahvaltı ile Cumartesi ve Pazar günlerinin tadına tat katan BEE’de, besin değeri yüksek ve çocukların gelişimleri için gerekli olan organik ve doğal gıdalardan hazırlanan çocuk menüsü de bulunuyor.

Çocukların yaratıcılıklarını besleyen aktiviteler

“eat.play.love” mottosu ile hizmet veren BEE’yi özel kılan noktalardan birini de çocuk alanı oluşturuyor. Özel olarak hazırlanan sanatsal aktivitelerden workshop’lara, takım çalışmalarından duyusal oyunlara kadar birçok faaliyetle çocukların zihinsel gelişimine katkıda bulunurken iyi vakit geçirmelerini de sağlayan BEE’nin İngilizce ve Türkçe kitaplardan oluşan zengin kütüphanesi de bambaşka bir deneyim sunuyor.

Aileler farklı, sağlıklı ve leziz tatlarla buluşurken çocuklarının oyun rehberi eşliğinde özgürce vakit geçirebilecekleri serbest oyun alanının da bulunduğu BEE’de, kitap, oyuncak, kırtasiye ürünleri ve kıyafet alternatiflerinin olduğu satış köşesi ise özel günler için mükemmel hediye alternatifleri sunuyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ANNE VE ÇOCUK HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X