Cindy Crawford Evliliğinin Sırrını Açıkladı

Cindy Crawford verdiği bir röportajda, uzun yıllardır evli olduğu Rande Gerber ile mutlu ilişkilerinin sırrını paylaştı.

 

 

Cindy Crawford Evliliğinin Sırrını Açıkladı
Yayın Tarihi: 9.02.2021 10:35:00

Cindy Crawford ve Rande Gerber 1998'den beri evliliklerini mutlu bir şekilde sürdürüyorlar. İki çocukları Presley ve Kaia'nın da varlığıyla mutlu bir aile tablosuna sahip olan Crawford, bir dergiye verdiği röportajda evliliğinin sırrını şu cümlelerle açıklıyor: "Arkadaşlık! Kocamla birlikte olmasak bile arkadaş olacağımızı hissedebiliyorum. Elbette aranızda cinsel bir kimya da olmalı; ancak bizim ilişkimiz arkadaşlığa ve karşılıklı saygıya dayanıyor."

Crawford ayrıca ebeveynliğe dair de dikkat çeken ve uygulamaya değer açıklamalarda bulunuyor: "Rande ve ben çocuklarımızı daima bir şeylere dahil olacak şekilde hissettirdik. Akşam yemeğine arkadaşlarımızı davet ettiğimizde çocuklarımız da bizimle otururlardı ve bence bu onlar için faydalı oldu. Kendilerinden büyük insanların yanında olmak ve onlara soru sormak konusunda her zaman rahat olmuşlardır. Bir yandan da çocuklarınız için her şeyi yapmak istiyorsunuz. Ama ben, geri planda durduğumda ve onlar kendileri tavsiye için bana geldiklerinde, dinleme olasılıklarının daha yüksek olduğunu fark ettim. Diğer türlü yardım ve tavsiyeler onları sadece kızdırıyor."
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X