2017 GENEL BURÇ YORUMLARITerazi Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu, Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Burcun, herşeyin mümkün olduğu limitsiz bir yıla giriyor. Kararlarının arkadasında ol ve 2017’de kendine güven. Terazi burcu olarak dengede, uyum içinde ve adaletli bir dünyanın ortasında bulunacaksın. Aklını toplayıp karar verme konusunda zor zamanlar geçirdiğin biliniyor. Terazi, sen iyi huylu, iyi yetiştirilmiş, yabancılara karşı nazik ve uyumlusun. Ortaklık burcu tarafından yönetiliyorsun, diğer insanların arasında olduğunda kendini çok daha iyi hissediyorsun. Bir takımın parçası olduğunda daha mutlusun ve bir ilişki içindeyken serpilip büyüyorsun. Bunun en büyük sebebi ise Venüs’ün, Aşk Gezegeni’nin etkisi altında olman. Öyle ki romantizm, hem sosyal hem de flört hayatının odak noktasında. Herhangi bir sebebi olmaksızın para harcamaktan kaçınmıyorsun. Sen, güzellik ve uyum içinde bir dünyada yaşamayı tercih ediyorsun.
2017 burç haritan gösteriyor ki, Jüpiter, solar 1inci hanenden geçiyor. 2016 Eylül’de başlayacak olan bu geçiş 10 Ekim 2017’ye kadar izlerini üzerinde bırakacak. Bu, Noel Baba’nın seni bütün bir yıl ziyaret etmesiyle aynı etkide olacak. Bu geçiş neredeyse her 12 yılda bir gerçekleşiyor, yani kendine zaman ayırıp gezmek, eğlenmek, arkadaşlarınla vakit geçirmek ve keyif aldığın herşeyi yapmak için doğru zamandasın. 
Terazi’nin 2017 tahminleri, bu yıl ilişkilerinin beklenmeyen dönüşler gerçekleştirebileceklerini gösteriyor. Sen bağlanmış bir Terazi’sin; ilişkinin, sadece daha büyük ve güzel bir şekil alacağı bir sona gelebilirsin. Eğer ilişkin bitmezse, altyapıda herşeyin bir gelişim ve büyüme içinde olduğunu unutma. Umulmadık insanlar bu yıl hayatına girebilir ve onların etkisiyle sadece aşk hayatın değil, aynı zamanda iş hayatın da değişime uğrayabilir.

Aşk
2017, senin “muhteşem dünya”na odaklanarak, bencilce başlayacak. Ancak yıldız haritan, kesinlikle böyle olmadığını, kimsenin sana tersini söylemesine izin vermemeni söylüyor. Burcunda Delfi’nin kahini (Oracle)  sana “kendini tanı” diyor. Kimlerle daha iyi olacağını bilen insanlar, daha sağlam ilişkilere sahip olurlar, daha iyi tercihler yaparlar ve daha mutlu olurlar. Bu ciddi bir ruh işidir, daha derine bakmaktan ve kendini yeniden tanımlamaktan korkma. Kendini ne kadar iyi tanırsan daha iyi bir pozisyonda olacaksın ve 2017’nin sana sunacağı pekçok fırsattan daha büyük avantajlar elde edeceksin. Süreç seni daha ruhunun daha derinine götürecek, motivasyonlarını ve insanlarla ilişkilerini anlamana yardımcı olacak.
2017 yılının başında enerjik ve romantic olacaksın. Beklenmeyeni bekle – Eros’un oku her anı seni vurabilir Terazi. Eğer burcun ikinci yarısında doğmuş bir Terazi isen kolaylıkla yanlış kişiye bile aşık olabilirsin. En yakın arkadaşlarınla birkaç kontrol işleri yoluna koyman konusunda sana yardımcı olabilir. Henüz tanıştığın birisine bağlanmadan önce kendine zaman yanı. Yılın sonuna gelmeden önce eski ilişkilerin bitmiş veya kesin biçimlerde değişmiş olabilecek. Yılın başında nasıl olursa olsun daha sağlam bir ilişki içinde kendini bulabilirsin.

Solar 7nci hanenden geçmekte olan Uranüs, günlük yaşamına beklenmedik bir sosyal çevre gelebileceğini söylüyor. Uranüs’ten ne geleceğini asla bilemezsin, özellikle konu partnerinse. Çoğunlukla “diğer kişi/ler”  beklenmedik olaylarla hayatına hareket getirebilirler, dram, en çok karşılaşabileceğin konu olabilir. Ancak bu Uranüs tipi insanlar hayatından sadece gelip geçecek, sıradışı yaşamları, hobileri, giyimleri hatta konuşma tarzlarıyla yaşamına renk katacak ve gidecekler. Kalmaları sadece bir kısa süre için  keyifli olacaktır.
Koşullar ne olursa olsun 2017’de heyecan veya dram katmak için yeni insanlar hayatına girecek. Ancak Uranüs’ün sabit veya uzun süreli ilişkilerle hayatına girmesini bekleme. Bu yıl evlilikte, ilişkilerde veya diğer insanlarda monotonluk veya durağanlık gözlemlenmeyecek. Uranüs’ün enerjisi tahmin edilemez ve bu yeni insanlar dahi çılgınlığında olabilirler. Bu tarz insanlar özgür ruhlu ve bağlanmayı asla kabul etmeyen karakterde olurlar. Ancak Koç’un enerjisi Uranüs’ün bu 7 yıllık geçişine bağlı olduğu için tüm bu durum daha da öngörülemez durumdadır. 

Aynı Britney Spears gibi, sisin içinden uyanmadan evlendiğini fark bile edemeyeceksin veya zaman akıp geçene kadar partnerinden ayrıldığını anlayamayacaksın. Çok geç olana kadar ilişkinin çıkmaza girdiğini farkedemeyebilirsin. Bazı Terazilerin partnerlerinin ciddi sağlık sorunları olabilir, unutkanlaşabilirler veya yüksek alkol almaya başlayabilirler. Ancak iyi tarafından bakarsak, çok yaratıcı ve üretken olabilir, sanatsal olarak şaşkınlık yaratabilirler.
28 Mart’ta, Yeni Ay 7nci hanene Güneş’I, 1inci hanene ise Jüpiter’I getirecek. Bu da hayatına daha çok anlayış ve rahatlık getirecek. Kim olduğundan daha çok emin oldukça ilişkilerinde daha rahat olacaksın ve gelecekten ne beklediğini bileceksin. 
Burç tahminin gösteriyor ki ayın bu geçişleri, kendi içini keşfetmen için sana fırsat tanıyacak. Geliştirici ve içsel kitaplar okumaktan çekinme; özellikle psikoloji ve kişisel gelişim kitapları mutlaka elinin altında olması gerekenlerden. Enerjin değişecek eğer bekarsan, aynı senin gibi kim olduğunu bilen kişileri sana çekecek. 

Ilişkisi olan Terazi, yıldız haritası tahminin, bu dönemde bir bağlılığının olmasının faydalarını göreceğini söylüyor. 1inci hanendeki Jüpiter, daha çok kendini keşfetmeye aç olcağını ve sınırlarını keşfetmeye başlayacağını söylüyor. Jüpiter, 10 Ekim’e kadar burcunca kalacak, unutma. Fikirlerini geliştir, değişmeye devam et, keşfetmekten vazgeçme ve sağlık ve görünüşünü geliştir. 
Ailende oluşabilecek değişiklikler ise bu yıl çok fazla değil. Ailen taşınabilir veya enerji dinamiği benzer bir olay ile değişebilir.

Para Durumu
Finansan durumun en çok Jüpiter 10 Ekim’den sonra, 2nci hanene geçerken değişecek. Şimdi herşey para ve özsaygınla alakalı. 
Jüpiter bu dönemde yeteneklerine daha fazla takdir getirecek. Kişisel ilişkilerinde alttan alan taraf olurken üstündeki gölge bu dönemde kalkmaya başlayacak ve pek çok kişinin senin bu tavrını haketmediğini görmeye başlayacaksın. Ilişkilerini bu şekilde devam ettirmek yerine pek çoğunu bitirmenin daha uygun olduğuna karar vereceksin. Değer kavramın geliştikçe paran ve birikimlerin ise bu durumdan etkilenecek, o yüzden elini çabuk tut.
Birikimlerin ve yatırımların da dahil olmak üzere ekonomik durumda düzelmelere açılan bir kapın var. Maaşına gelebilecek zam, daha yüksek bir pozisyon veya yeni bir gelir kapısı bunun sebeplerinden olabilir. 
Ama unutma Terazi, bu lotoyu kazanmana yardımcı olacak bir hanen değil- bu, Jüpiter geçerken kendi çalışmanla kazanacağın paranın artışta olacağı bir hane; o yüzden arkana yaslanıp bekleme. 
Jüpiter’in bir diğer getirisi ise eğer bekarsan, yatırım yapabileceğin bir ilişkinin gelmek üzere olduğu. Eğer hala o özel kişiyi bekliyorsan duygusal yatırım yapabileceğin o kişi çok yakında.

Kariyer
Yeni yıla başlamak için daha iyi bir başlangıç yapamazsın. 2017 Terazi kariyer tahminlerine baktığımızda Jüpiter, Şans ve İyi Talih Gezegeni, profesonel hayatında tam olması gerektiği yerde. Aklındakileri söylemek için kendine güven, belki patronundan bir zam bile isteyebilirsin. Bu değerde olduğunu unutma, başkalarının da bildiğinden emin ol. Burç ayının ortasında doğduysan kariyer açın tam da istediğin yerde.
Günümüz ile Ekim arasında seyahat, ön plana çıkıyor. Özellikle uzun mesafeli seyahat, eğer ki önceden beri planlıyorsan, çantanı toplayıp gitmen için doğru zamanda. Eğer deniz aşırı bir seyahate gideceksin bu senin için son derece eğitici olacak. Döndüğün zaman dünyaya bakış açın tamamen değişmiş ve gelişmiş olacak. 
Iş hayatına geri döndüğümüzde, Jüpiter seni risk alman için zorluyor. Bu, senin kendi işini kurman ve kendi yeteneklerini ön plana çıkarman konusunda bir cesaretlendirme olabilir. Bunu yapana dek, doğru olup olmadığını bilemeyeceksin. Eğer denizaşırı çalışmak aklındaysa, 1inci hanendeki Jüpiter bu konuda sana yardımcı olacak ve daha büyük adımlar atabileceksin.
6ncı hanenden geçen Neptün, işe alacağın marangoz, elektrikçi, tamirci gibi insanların dürüst ve güvenilir olacağından emin olmanı istiyor.

Sağlık
6ncı hanendeki Neptün değişik hastalıklara yakalanabileceğini ya da değişik hastalıkları tecrübe edeceğin faaliyetlerde bulunabileceğini gösteriyor. Neptün burada sana alternatif tıp tekniklerini öğretmeye çalışıyor olabilir.
Neptün’le başedebilmenin en etkili yolu ile maneviyat, yoga, meditasyon veya diğer ruhani faaliyetlerdir.
Neptün sana doktorların kolay tanı koyamayacağı veya zor tanı koyacağı hastalıklar getirebilir. Çünkü görevi, senin hayata bakış açını değiştirmek. Ayrıca seni kötü ve negatif alışkanlıklarını değiştirmeye yöneltmeye çalışıyor.
Diğer taraftan sağlığın, tek dikkat etmen gereken husus olmayabilir. Söz konusu olan partnerinin sağlığı da olabilir. Partnerinin sağlığı bu dönemde her zamankinden daha kırılgan olabilir. Bunun fiziksel ya da psikolojik bir geçiş dönemi olma ihtimali çok yüksek. Burada önemli olan ise senin onunla ilgilenmen, duygularını incitmeden yardımcı olman.
Evcil hayvanlarına da dikkat et Terazi; kaybolabilir veya çalınabilirler. Özellikle bakmasını istediğin kişiler onlara karşı senin kadar dikkatli ve hassas olmayabilir. Eğer evcil hayvanın yoksa da Neptün, başka birinin evcil hayvanına bakma görevini sana verebilir. Bu dönemde evcil hayvanlara karşı iyi bir insan olmaktan çekinme.
 


Ünlü Astrologlardan 2021 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Tarot falı nedir?

78 kartlık Tarot destelerinin, her biri kendi imgelerine ve sembollerine karşılık farklı hikayeler taşır. 22 adet Majör Arkana kartları yaşamın karşımıza çıkardığı karmik dersleri temsil ederken, kalan 56 Minor Arkana kart ise günlük yaşantımızda rastladığımız sıkıntı ve durumların karşılığıdır. Tarot kartlarına tam anlamıyla hayatın karşılığıdır diyebiliriz. Çünkü tıpkı hayat gibi iyiyi kötüyü, olumluyu olumsuzu bir arada barındırır. Sorduğunuz manevi sorulara mutlaka cevap bulabileceğiniz bir kaçıştır tarot. Tarot aradığınız ilhamı, o çok ihtiyacınız olan motivasyonu size verebilir. Tüm enerjinizle yoğunlaşıp seçtiğiniz bir kart, size pek çok kişi ve olayın kazandıramadığı hayat dersini sunabilir.

Tarot falına ne gibi durumlarda başvurabilirsiniz? Hangi durumlar için tarot falı bakılır?

Kendinizi bir konuda geliştirmek istediğinizde, ikilemler arasında kalıp bir türlü seçim yapamadığınızda, hedeflerinize nasıl ulaşacağınız konusunda yolunuzu kaybettiğinizde tarot falı yardımınıza koşar. Sadece aklınızdaki soruya odaklanın, bir kart çekin ve içinizdeki bilgeliğin size verdiği cevaba ulaşın.

Tarot falı size neler söyler?

Tarotun geleceği öngörmesi ya da gerçekleri söylemesi beklenmemeli. Tarot tamamen sezgilerle ve sizin enerjinizle, seçimlerinizle alakalıdır. Kartları okurken sezgilerinize ve içsel dünyanıza erişirsiniz. Kartların gösterdiği yolu kendinize göre yorumlayıp harita belirlemek tamamen sizin algınıza kalmıştır.

Tarot falı nasıl bakılır?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.
Şimdi dileğinize konsantre olun ve yukarıdaki 78 karttan 7 tane seçin... Her bir kartı seçerken dileğinize, düşüncelerinize odaklanmayı unutmayın.

Tarot falı güvenilir midir?

Tarot falı, tamamen sizin tercihlerinizden oluşur. Kartlara enerjinizi yansıtırsınız ve bu seçimler sizin seçimlerinizdir. Kendinizle ilgili bir soruya en iyi yanıtı da kendiniz verebilirsiniz, öyle değil mi? Bu nedenle, tarot bir cevap aradığınız anlarda en güvenilir kaynaklardan biridir. Çünkü tarotta soruyu soran da sizsinizdir, cevabı veren de.

Tarot falı için nasıl sorular sorulur?

Tarot söz konusu olduğunda akıllara gelen ilk şey nasıl soru yöneltileceği oluyor. Enerjinizin söylediği gibi, içinizden geçtiği gibi sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ancak çok spesifik sorular sorarsanız net bir cevap alamayabilirsiniz. Ya da aldığınız cevabı kolay yorumlayamayabilirsiniz. “Sevgilimle barışacak mıyım?” gibi bir soru yerine “Şu an aklımda olan kişi doğru kişi mi?” gibi sorular yöneltmeyi deneyin. Tarot kartlarına sağlık soruları sormanız önerilmez. Genellikle aşk, kariyer, hayat, arkadaşlıklar, insanlarla ilişkiler üzerine cevaplar aramanız tavsiye edilir.

Trendus’ta ücretsiz tarot falı nasıl bakılır?

78 kart içerisinden düşüncenize ya da dileğinize odaklanarak 7 adet kart seçersiniz. Ardından “Tarot falımı yorumla” yazısına tıklayarak açıklama kısmına yönlendirilirsiniz. Bu sayfa 7 kartın her birinin hangi açılıma denk geldiğiyle ilgili sizi bilgilendirir. Ardından “Tarot falımı göster” seçeneğine tıklayarak 1. kartınızın açılımını öğrenirsiniz. “Sonraki” seçeneğiyle seçtiğiniz diğer kartların anlamlarını öğrenebilir, “Önceki” seçeneğiyle kartlarınızın anlamlarına geri dönerek tekrar okuyabilirsiniz.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X