2017 GENEL BURÇ YORUMLARIKova Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu, Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


2017 Kova astroloji tahminin gösteriyor ki, Kuzey Ay Düğümü Aslan burcunun üzerinde, yani Mayıs 2017’den itibaren eğitim, hayattan zevk alma ve sıcak insan ilişkileri kurma konularının üzerinde durmalısın. Güney Ay Düğümü’nün Kova’nın üzerinde olmasıyla birlikte aşırı Kovavari faaliyetlerinin tonunu biraz düşürmelisin. Bunlar haddinden fazla bağımsızlık, özgürlüğe verilen aşırı önem, başkalarının özgürlüklerine saygısızlık, başkaldırı veya serserilik olabilir. 
“Bir Sebep Uğruna Başkaldırı” senin hayatın üzerine bir film olabilir Kova. Sen başlıbaşına orjinalsin. Insancılsın, fikirlerini ve görüşlerini insanlığın iyileşmesi için kullanabilirsin. Arkadaşların seni yaratıcı, idealist ve hayırsever olarak tanımlayabilir; ancak aynı zamanda ilgisiz ve tahmin edilemez olmakla suçlayabilirler. Bunun yegane sebebi ise senin pekçok kişiden daha düşünceli ve entellektüel olmandır. Diğerleri çizgilerin arasını boyamayı tercih ederken sen, bir kutu boya bulup aynı işi yapmanın alternative ve yaratıcı bir yolunu bulabilirsin. Alışılmadık ve ilericisin. Açık görüşünle ve kabullenici doğanla sen kesinlikle ileriye dönük bir düşünce yapısına sahipsin – yeni yıl için mükemmel!
Astrolojin gösteriyor ki 2017’de Ekim’e kadar Jüpiter, seyahat sektöründe, yani bol bol seyahat etmeye hazır ol. Dünyayı görmeye karşı bir açlık içindesin. Seyahat tecrübelerin hayatını değiştirmeyebilir Kova ama bakış açın kesinlikle değişecek. Kendine, yabancılara karşı açık görüşlü olmayı öğütlemelisin. Yıldızlar, ruhani büyümenin mümkün olduğunu söylüyorlar. Bu yıl yaşayacağın içsel değişimler, senin için dışsal değişimlerden daha önemli olacak. Aile dinamiklerinde oluşabilecek değişiklikler inanç sistemini sarsabilir. Sağlığına daha çok özen göster ve kendini fazla harcama.

Şans ve Talih Gezegeni Jüpiter, kariyer sektörüne doğru ilerliyor. 10 Ekim’de profesyonel hayatında güzel değişimlere hazır ol.
2017 astroloji tahminine baktığımızda 28 Ocak 2017, yeni ayın görünmesinsiyle birlikte senin için yeni yılın başladığı gün olacak; yepyeni bir 12 aylık döngüye kendini hazırla. Doğumgünün ne zaman olursa olsun, Yeni Ay, sana taze bir döngü getirecek.
Kova, sadece dur ve 2017’de başarmak istediklerini bir düşün. Bunlar herneyse, tohumları çoktan içine ekilmiş durumda. Unutma, istediklerini başarmak için sahip olman gerekenlere sahipsin. Durumun ne olursa olsun öngörülerine, yeteneklerine ve tecrübelerine güvenmeli ve onları, tutkularını gerçekleştirmek için kullanmalısın.

Burç tahminin gösteriyor ki şarkı söylemek, müzikal yetenek kazanmak veya bir enstrüman çalmayı öğrenmek üzerine olan tutkularını açığa çıkarmalısın. Belki de dans etmek, şarkı söylemek, resim yapmak veya kitap yazmak gibi yaratıcı faaliyetler, bu dönemde kendini ifade edebilmek için yapabileceğin en iyi işler olabilir. Uranüs, 3üncü solar hanendeyken bu fırsatı kaçırmamalısın Kova. 

Oğlak burcunda geçişte olan Plüton, 28 Kasım 2008’den beri solar 12nci hanende. Arkanı kolla, çünkü güçlü düşmanların oradalar, onlara güvenemezsin. Ancak olumlu yönden bakarsan, bu sana kendini savunmayı öğretecek. Bu yıl, güçlü olmayı öğreneceksin.
Burcun gösteriyor ki, hesaba katılman gerekeceği kadar güçleneceksin ve insanlar seni, konumu ve başarılarını kıskanmaya başlayacak. Artık eskisi kadar naif olmayacaksın, senden artık kimse faydalanamayacak veya arkandan konuşamayacak.
Tüm problemlerin, aşman gereken engeller, küçük ve büyük kızgınlar, başarısızlıklar veya başına gelen kötü olaylar yüzünden güçlenerek büyüdün ve kendine inanmaya başladın.  Kazandığın bu içsel kuvvet sayesinde Plüton’un 2023’teki geçişine hazırsın. Yakın zamanda kendinde izolasyon veya yalnızlık hissedebilirsin; ancak bunlar, daha iyi bir geleceğe adım atman için çıkman gereken basamaklar.

Aşk
Aşk tahminine bakıldığında, bu yıl 7nci hanenden büyük bir gezegen geçişi görünmüyor. Yönetici gezegenin Uranüs, 3üncü hanende kalmayan devam edecek ve Şubat ayında doğduysan etkisini, özgürlük ve kendini ifade etme arzundaki artışla göreceksin. 
Bunu desteklemeyen veya kendisini tehdit altında hisseden partnerler, bu gelişim sürecini engellemeye çalışabilir, hazırlıklı ol. Bekar bir Kova isen, daha önceden bahsettiğim “özel kişi”, bu durumdan rahatsız olmayacak ve seni, sen olduğun için sevmeye devam edecek. 

Uranüs’ün solar 3üncü hanenden geçişiyle, kardeşlerinle ilgili beklenmeyeni bekleyebilirsin. Sürprizler veya beklenmedik telefon görüşmeleriyle seni şaşırtabilirler. Uranüs, yeni bir araba, bir tekne, bir enstrüman veya bir müzik çalar almanac yardımcı olabilir. Her ne alırsan, ondan keyif alacaksın.

Yeni komşular alışılmışın dışında, farklı ve umulmadık olaylarla seni heyecanlandırabilir veya üzebilir. Yeni komşular edinmeyi bekleyebilirsin. Biraz farklı olabilirlar ama seni rahatsız etmeyebilirler de.
2017 burç tahminin gösteriyor ki Satürn, arkadaşlık sektöründe ve arkadaşlarının birilerine bağlandığını veya ilişkilerinin ciddi boyutlara taşınmaya başladığını görebilirsin. Insanların ilerlediği, seni geride bıraktıkları hissini unut, sen sürünün liderisin ve bütün çeteyi bir araya getirebilirsin. Sosyal takvimini bir araya gelmek için yeniden düzenle; gece buluşmaları veya yemek partileri bunun için ideal etkinlikler olabilir. Umutlarını ve dileklerini arkadaşlarınla paylaş – onları daha çok konuştuktukça, gerçekleşme olasılıklarını daha da arttırıyorsun.

Para
Şu an geçişte olan Neptün, solar 2nci hanende ve sen bu süreçte gerçekten ne kadar zengin veya ne kadar fakir olduğunu kestiremiyorsun. Bankada neye sahip olduğunu görmek için çok meşgul olabilirsin. Ancak unutma ki para, beklenmedik ödemeler yüzünden aynı su gibi avcundan akıp gidebilir.
Para kazanmanın yaratıcı yollarını bulmalısın. Cep telefonu veya bilgisayar gibi teknolojik ekipmanlara para harcamaktan çekinme. Burç tahminin gösteriyor ki sanatsal yeteneklerin sayesinde para kazanabilirsin, bir şans vermekten çekinme.

Kariyer

10 Ekim’de Jüpiter, kariyer sektöründe olacak ve 12 ay boyunca orada kalmaya devam edecek; o yüzden de patronunun sana hakettiğin gibi davranmaya başlamasına şaşırma. Gelecek yıl, kariyerin için dönüm noktası olacak. Bir değişiklik yapacaksan, bu doğru zaman olabilir. Insanlar seni, kendi takımlarına almaktan çekinmeyeceklerdir.
Kova, bu senin okulundan sonraki ilk iş tecrüben de olabilir ancak dur ve bir profestonel gibi düşünmeye ve hareket etmeye başla. Yıldız tahminin gösteriyor ki kapılar senin için açılacak ve yeteneklerini göstermen için önüne iyi fırsatlar çıkacak. 
Eğer seçtiğin kariyer rotundan memnun değilsen, Jüpiter yönünü değiştirmen için sana yardım edecek. Yeniden eğitim alman, uzmanlığını genişletmen ve iş seyahatlerine çıkman, tavsiye edilen konulardan olacaktır. Belki de patronun, bu eğitimini senin için karşılayabilir?
Zaman, büyük düşünme zamanı. Eğer bir süredir çalışmadıysan karşına en azından bir defa işine geri dönme fırsatı yakalayacaksın. Işine veya eğitim hayatına geri dönebilirsin.
Ancak unutma ki Jüpiter, dünyamızı genişletmek isterken bunu senin yardımını almadan yapamaz; biraz efor sarfetmelisin.
Kendini, Jüpiter tarafından kontrol edilen bir patron için çalışırken bulabilirsin; dışa dönük, risk almaktan çekinmeyen ve sadakatini gösterenlere cömertiğiyle karşılık vermekten çekinmeyen birisi. Eğer öyleyse, ona bir merhaba demen kariyerinde büyük bir adım atmana yardımcı olabilir.
Bu yıl evde oturmak senin için son derece kötü, seyahat etmeli ve pencerenin ötesindeki dünyayı keşfetmelisin. Turlara katılmalı ve boş vaktini program yaparak değerlendirmelisin. Başarının planlamada gizli olduğunu herkesden daha iyi biliyorsun. Eylül’de tüm bu seyahat planlarının gerçekleşmeye başladığını görebilirsin. 
 


Ünlü Astrologlardan 2022 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Tarot falı nedir?

78 kartlık Tarot destelerinin, her biri kendi imgelerine ve sembollerine karşılık farklı hikayeler taşır. 22 adet Majör Arkana kartları yaşamın karşımıza çıkardığı karmik dersleri temsil ederken, kalan 56 Minor Arkana kart ise günlük yaşantımızda rastladığımız sıkıntı ve durumların karşılığıdır. Tarot kartlarına tam anlamıyla hayatın karşılığıdır diyebiliriz. Çünkü tıpkı hayat gibi iyiyi kötüyü, olumluyu olumsuzu bir arada barındırır. Sorduğunuz manevi sorulara mutlaka cevap bulabileceğiniz bir kaçıştır tarot. Tarot aradığınız ilhamı, o çok ihtiyacınız olan motivasyonu size verebilir. Tüm enerjinizle yoğunlaşıp seçtiğiniz bir kart, size pek çok kişi ve olayın kazandıramadığı hayat dersini sunabilir.

Tarot falına ne gibi durumlarda başvurabilirsiniz? Hangi durumlar için tarot falı bakılır?

Kendinizi bir konuda geliştirmek istediğinizde, ikilemler arasında kalıp bir türlü seçim yapamadığınızda, hedeflerinize nasıl ulaşacağınız konusunda yolunuzu kaybettiğinizde tarot falı yardımınıza koşar. Sadece aklınızdaki soruya odaklanın, bir kart çekin ve içinizdeki bilgeliğin size verdiği cevaba ulaşın.

Tarot falı size neler söyler?

Tarotun geleceği öngörmesi ya da gerçekleri söylemesi beklenmemeli. Tarot tamamen sezgilerle ve sizin enerjinizle, seçimlerinizle alakalıdır. Kartları okurken sezgilerinize ve içsel dünyanıza erişirsiniz. Kartların gösterdiği yolu kendinize göre yorumlayıp harita belirlemek tamamen sizin algınıza kalmıştır.

Tarot falı nasıl bakılır?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.
Şimdi dileğinize konsantre olun ve yukarıdaki 78 karttan 7 tane seçin... Her bir kartı seçerken dileğinize, düşüncelerinize odaklanmayı unutmayın.

Tarot falı güvenilir midir?

Tarot falı, tamamen sizin tercihlerinizden oluşur. Kartlara enerjinizi yansıtırsınız ve bu seçimler sizin seçimlerinizdir. Kendinizle ilgili bir soruya en iyi yanıtı da kendiniz verebilirsiniz, öyle değil mi? Bu nedenle, tarot bir cevap aradığınız anlarda en güvenilir kaynaklardan biridir. Çünkü tarotta soruyu soran da sizsinizdir, cevabı veren de.

Tarot falı için nasıl sorular sorulur?

Tarot söz konusu olduğunda akıllara gelen ilk şey nasıl soru yöneltileceği oluyor. Enerjinizin söylediği gibi, içinizden geçtiği gibi sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ancak çok spesifik sorular sorarsanız net bir cevap alamayabilirsiniz. Ya da aldığınız cevabı kolay yorumlayamayabilirsiniz. “Sevgilimle barışacak mıyım?” gibi bir soru yerine “Şu an aklımda olan kişi doğru kişi mi?” gibi sorular yöneltmeyi deneyin. Tarot kartlarına sağlık soruları sormanız önerilmez. Genellikle aşk, kariyer, hayat, arkadaşlıklar, insanlarla ilişkiler üzerine cevaplar aramanız tavsiye edilir.

Trendus’ta ücretsiz tarot falı nasıl bakılır?

78 kart içerisinden düşüncenize ya da dileğinize odaklanarak 7 adet kart seçersiniz. Ardından “Tarot falımı yorumla” yazısına tıklayarak açıklama kısmına yönlendirilirsiniz. Bu sayfa 7 kartın her birinin hangi açılıma denk geldiğiyle ilgili sizi bilgilendirir. Ardından “Tarot falımı göster” seçeneğine tıklayarak 1. kartınızın açılımını öğrenirsiniz. “Sonraki” seçeneğiyle seçtiğiniz diğer kartların anlamlarını öğrenebilir, “Önceki” seçeneğiyle kartlarınızın anlamlarına geri dönerek tekrar okuyabilirsiniz.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın

2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X