2017 GENEL BURÇ YORUMLARIKoç Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu, Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


2017’de Koçlar için fırsat kapıları aralanıyor. Özellikle kariyerinizde büyük atak yapabilirsiniz bu yüzden Mars gezegeninin sizden yana olduğunu bilin ve enerjinizi hep yüksek tutun. 

12 Mart 2011 yılından bu yana yörüngesinde olduğunuz Güneş’ten Uranüs’e geçiş yapıyorsunuz. İyi haber Uranüs astroloji de “uyandırıcı güç” olarak tanımlanır. Yani 2017’de ani değişimler yaşayabilir, uzun zamandır görüşmediğiniz kişiler yeniden hayatınıza girebilir ya da sizin için çok önemli insanlar hayatınızdan çıkabilir. Fikirlerinizi kendinize saklayamadığınız için sinirlerinizi kontrol edemediğiniz anlar olacak, size tavsiyemiz sözlerinizi dikkatli seçmeniz. Çünkü 2017 yılında Koçlar karşıdakini kırmadan, sinirlerine hakim olup düzgün konuşmayı öğrenmek zorunda kalacak. 

Uranüs’ün Koç burcuna geçişinde kendinizi yorulmuş ve hayat tarafından yıpratılmış hissedebilirsiniz. Bu da, 2017’de hayatınızın ne kadar çok değişeceğinin habercisi. Eğer kabuklarınızı kırmaz ve insanlara hala haklı ya da haksız sert çıkışırsanız kan basıncınız fırlayabilir, kazalar başınıza en kötü senaryo da hastalıklar yakanınızı bırakmayabilir. Uranüs bu yıl mutlaka ders çıkarmanız için olayları tekrarlayacak. 
Bu yüzden 2017’de siz fazlasıyla organize ve planlı devam edin. Can sıkıntılarından ve stresten uzak durup sakin kalmaya çalışın. Sonunda başarıya ulaşacaksınız. 

AŞK HAYATI
20 Mart 2017’de Güneş’in Koç burcuna geçişine kadar ilişkilerinizde biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Özellikle doğum gününüzün yaklaştığı dönemde mevcut olan partnerinizle gerginlik yaşayabilirsiniz. Bunu sebebi ise bazen ilişkileriniz fazla beklentili oluyor ve bu beklentiler karşılanmadığında karşınızdaki kişinin kalbini kırabiliyorsunuz. Eğer 2017’de ilişkinizde sevgi, başarı ve huzur yakalamak istiyorsanız o zaman Koç burcunun içinizde yanan gücünü fazla açığa çıkarmayın deriz.  

Eğer bekarsanız 12 yıldır aradığınız doğru insanı bulmak için birden fazla şans doğacak. Tabii ki de hayalini kurduğunuz dört dörtlük erkeği oturduğunuz yerden bulmayacaksınız. Eğer uzun dönem bir aşk arıyorsanız evden çıkma vakti geldi demektir. 

Jüpiter’in 7. evine girdiği dönemde, ilişkinizdeki problemleri iki taraflı çözmeniz gerektiğini anlayabilir ve kendinizden çok karşınızdaki partnerinizin duygularına önem vermeye başlayabilirsiniz. Unutmayın ilişkinizin iyi olması için tek taraflı değil ikinizin de çaba göstermesi lazım, bu yüzden egolardan kurtulup, iletişime geçmeye başladığınızda büyük sürprizler yaşayabilirsiniz. Hazırlıklı olun! 

KARİYER HAYATI
2017’de mali konularda kendinizi biraz tutma vakti. Özellikle de sizle ortak olmak isteyen kişilerin mali tablosunu en ince ayrıntısına kadar kontrol etmeden bir işe girişmeyin sonu hüsranla sonuçlanabilir. Anlayacağınız, 2017 iş açısından büyümek ve yatırım yapmak için iyi bir yıl olmayabilir. 

Finansal durumunuzu rayına sokmak için yüklü bir miktarda kredi çekmek zorunda kalabilirsiniz sakın telaş yapmayın; her şey istediğiniz gibi sonuçlanacak. 


Ünlü Astrologlardan 2023 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Tarot falı nedir?

78 kartlık Tarot destelerinin, her biri kendi imgelerine ve sembollerine karşılık farklı hikayeler taşır. 22 adet Majör Arkana kartları yaşamın karşımıza çıkardığı karmik dersleri temsil ederken, kalan 56 Minor Arkana kart ise günlük yaşantımızda rastladığımız sıkıntı ve durumların karşılığıdır. Tarot kartlarına tam anlamıyla hayatın karşılığıdır diyebiliriz. Çünkü tıpkı hayat gibi iyiyi kötüyü, olumluyu olumsuzu bir arada barındırır. Sorduğunuz manevi sorulara mutlaka cevap bulabileceğiniz bir kaçıştır tarot. Tarot aradığınız ilhamı, o çok ihtiyacınız olan motivasyonu size verebilir. Tüm enerjinizle yoğunlaşıp seçtiğiniz bir kart, size pek çok kişi ve olayın kazandıramadığı hayat dersini sunabilir.

Tarot falına ne gibi durumlarda başvurabilirsiniz? Hangi durumlar için tarot falı bakılır?

Kendinizi bir konuda geliştirmek istediğinizde, ikilemler arasında kalıp bir türlü seçim yapamadığınızda, hedeflerinize nasıl ulaşacağınız konusunda yolunuzu kaybettiğinizde tarot falı yardımınıza koşar. Sadece aklınızdaki soruya odaklanın, bir kart çekin ve içinizdeki bilgeliğin size verdiği cevaba ulaşın.

Tarot falı size neler söyler?

Tarotun geleceği öngörmesi ya da gerçekleri söylemesi beklenmemeli. Tarot tamamen sezgilerle ve sizin enerjinizle, seçimlerinizle alakalıdır. Kartları okurken sezgilerinize ve içsel dünyanıza erişirsiniz. Kartların gösterdiği yolu kendinize göre yorumlayıp harita belirlemek tamamen sizin algınıza kalmıştır.

Tarot falı nasıl bakılır?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.
Şimdi dileğinize konsantre olun ve yukarıdaki 78 karttan 7 tane seçin... Her bir kartı seçerken dileğinize, düşüncelerinize odaklanmayı unutmayın.

Tarot falı güvenilir midir?

Tarot falı, tamamen sizin tercihlerinizden oluşur. Kartlara enerjinizi yansıtırsınız ve bu seçimler sizin seçimlerinizdir. Kendinizle ilgili bir soruya en iyi yanıtı da kendiniz verebilirsiniz, öyle değil mi? Bu nedenle, tarot bir cevap aradığınız anlarda en güvenilir kaynaklardan biridir. Çünkü tarotta soruyu soran da sizsinizdir, cevabı veren de.

Tarot falı için nasıl sorular sorulur?

Tarot söz konusu olduğunda akıllara gelen ilk şey nasıl soru yöneltileceği oluyor. Enerjinizin söylediği gibi, içinizden geçtiği gibi sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ancak çok spesifik sorular sorarsanız net bir cevap alamayabilirsiniz. Ya da aldığınız cevabı kolay yorumlayamayabilirsiniz. “Sevgilimle barışacak mıyım?” gibi bir soru yerine “Şu an aklımda olan kişi doğru kişi mi?” gibi sorular yöneltmeyi deneyin. Tarot kartlarına sağlık soruları sormanız önerilmez. Genellikle aşk, kariyer, hayat, arkadaşlıklar, insanlarla ilişkiler üzerine cevaplar aramanız tavsiye edilir.

Trendus’ta ücretsiz tarot falı nasıl bakılır?

78 kart içerisinden düşüncenize ya da dileğinize odaklanarak 7 adet kart seçersiniz. Ardından “Tarot falımı yorumla” yazısına tıklayarak açıklama kısmına yönlendirilirsiniz. Bu sayfa 7 kartın her birinin hangi açılıma denk geldiğiyle ilgili sizi bilgilendirir. Ardından “Tarot falımı göster” seçeneğine tıklayarak 1. kartınızın açılımını öğrenirsiniz. “Sonraki” seçeneğiyle seçtiğiniz diğer kartların anlamlarını öğrenebilir, “Önceki” seçeneğiyle kartlarınızın anlamlarına geri dönerek tekrar okuyabilirsiniz.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın

2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X