Buen Fashion Yeni Koleksiyonu İle Türkiye Pazarına Giriş Yaptı

Dünyaca ünlü markalara hazırladıkları özel koleksiyonlarla önemli başarılar elde eden By Burak Textile, kendi özel markası BUEN Fashion ile Türkiye pazarında hizmet vermeye başladı.

 

 

Buen Fashion Yeni Koleksiyonu İle Türkiye Pazarına Giriş Yaptı
Yayın Tarihi: 1.01.2022 15:05:00
Tecrübe ve kalitesini moda tutkunlarıyla buluşturan BUEN Fashion, isminin ilhamını İspanyolca’da ‘’iyi, şahane, müthiş’’ anlamlarından alıyor ve kadınlara sunduğu özel tasarımlarla onlara kendilerini iyi hissettirmeyi hedefliyor.

BUEN Fashion, moda tutkunu tüm kadınlara ‘moda olduğu için değil iyi hissetmek için giyin’ mottosuyla ‘’sadece kıyafet tasarlamıyoruz, kadınların kendilerini daha iyi ifade etmesi ve iyi hissetmesini sağlıyoruz’’ cümlelerinin altını önemle çiziyor.

Hayatın her anında gündüzden geceye uzanan tasarımlara sahip BUEN Fashion, kaliteli üretim anlayışı, titiz terzilik işçiliği ve  özel olarak seçilmiş kumaşları bir araya getiriyor. Her kadının dolabında olması gereken anahtar parçalardan, bulunacağı ortamda farkını ve gücünü ortaya koyacak geniş ürün yelpazesine sahip.
İş ve günlük hayatta da özel günlerde de tercih edilebilecek elbiseler, stillere ilham niteliğindeki alt ve üst gruplardan oluşan parçalar, tek bir parçayla tamamlayıcı niteliğindeki ceketler, etekler, trençkotlar, pantolonlar ve kombin takımlarla bundan sonra etrafımızda sık sık rastlayacağımız BUEN kadınlarının stillerinin DNA’sını oluşturuyor.
 
Buen Fashion ürünlerine www.buenfashion.com internet sitesinden ve Brandroom gibi seçkin satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

Instagram : @buenfashion 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MODA HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X