'Bridgerton'ın 3. Sezonu Tamamen Penelope Featherington Hakkında Olacak

Penelope dönemine girmeye hazırlanın.

 

 

'Bridgerton'ın 3. Sezonu Tamamen Penelope Featherington Hakkında Olacak
Yayın Tarihi: 17.05.2022 09:26:00
Unutulmaz bir 2. Sezonun ardından, Netflix'in çok sevilen dönem draması Bridgerton 3. sezon için geri dönecek. Bu sefer dizi özellikle bir karaktere çok dikkat edecek: Miss Penelope Featherington.
 
İrlandalı aktör Nicola Coughlan tarafından oynanan Penelope karakteri uzun zamandır romantik bir hikayeyi hak ediyor ve görünüşe göre 3. Sezon için sonunda bir tane alacak. Hayranlar, dizinin yapısı ikincil hikayenin tipik olarak bir sonrakinin odak noktası olmasını gerektirdiğinden, sezon 3'ün bir süre Penelope ve Colin Bridgerton'a odaklanacağını tahmin ediyorlardı. Haber sonunda Netflix'in Bridgerton Instagram hesabı tarafından doğrulandı ve Lady Whistledown'dan "Bu yazar, önümüzdeki sezonun Bay Colin Bridgerton ve bir Bayan Penelope Featherington arasındaki tomurcuklanan ilişkiden başka hiçbir şeyi takip etmeyeceğini onaylıyor olabilir!" şeklinde bir paylaşım geldi.


 
Dizi Julia Quinn'in kitaplarına dayandığından, her sezon Bridgerton ailesinin farklı bir üyesini ve aşklarını takip ediyor. Sonuç olarak, Sezon 2 bizi Anthony Bridgerton ve onun Sex Education yıldızı Simone Ashley tarafından canlandırılan Kate Sharma ile çiçek açan romantizmiyle bir yolculuğa çıkarmıştı. Son bölümler ayrıca en genç Featherington ile Anthony'nin erkek kardeşi Colin arasında potansiyel bir romantizme de dokundu.
 


  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER NETFLİX FİLM ÖNERİLERİ HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X