Boynunuzu Gençleştirmenin Yolları

Boynumuzdaki deri vücudumuzun en ince kısımlarından biri olduğu için aynı zamanda yaşımızı ele veren kısımlardan da biri. Boynumuza iyi bakarak genç kalmanın sırları haberimizde saklı.

 

Boynunuzu Gençleştirmenin Yolları
Yayın Tarihi: 25.09.2018 20:10:00
- Her gün güneş kremi sürmeyi ihmal etmeyin. Ensenize de uygulamayı unutmayın.

- Cildinizi nemlendirin. Boynunuzdaki deri vücudunuzun en ince kısmı olduğu için yağ bezleri de diğer kısımlara oranla daha azdır. Bu yüzden boynunuzu nemlendirmeniz şart.

- Duruşunuzu düzeltin. Günümüzün çoğunu bilgisayara ve telefona bakarak geçirmemiz "tech-neck" hastalığına diğer bir deyişle teknolojik aletlerin kullanımından dolayı cildin ve boynun kırışmasına davetiye çıkartıyor. Teknolojik aletleri göz hisasında tutarak boynunuzun daha fazla kırışmasını engelleyebilirsiniz.

- Kırışıklıklarınızla hala daha barışamadıysanız, Fraxel lazer ile ciltteki kollajen ve epitel dokuların yenilenmesini sağlayan lazer teknolojisini deneyebilirsiniz.

- Yaş almanın sizi çirkinleştirmediğini her yaşın ayrı bir güzelliği olduğunu aklınızdan çıkarmayın. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X