Bluemint Sonbahar/Kış ’21-22 Koleksiyonunda İlham Aldığı Doğaya Dönüş Yapıyor

Plajlara renk katan eğlenceli deniz şortu tasarımlarıyla tanıdığımız erkek giyim markası Bluemint, Sonbahar/Kış ’21-22 Koleksiyonunda esin kaynaklarından biri olan doğaya dönüyor.

 

 

Bluemint Sonbahar/Kış ’21-22 Koleksiyonunda İlham Aldığı Doğaya Dönüş Yapıyor
Yayın Tarihi: 3.01.2022 15:14:00
Tasarımlarında sanattan, doğadan, seyahatten ve fotoğrafçılıktan ilham alan Bluemint, eşsiz doğa manzaralarını koruyabilmek için elinden geleni yapmakta kararlı. Son zamanlarda tekstil dünyasında gündem haline gelen sürdürülebilirlik konusunda pek çok marka kolları sıvadı. Erkek giyim markası Bluemint de daha bilinçli ve çevre dostu bir marka olmak adına adımlar atıyor. Bluemint, Sonbahar/Kış ’21-22 koleksiyonu itibariyle koleksiyonlarındaki geri dönüştürülmüş ve organik materyallerden üretilen ürünlerin payını arttırmayı hedefliyor. Geri dönüştürülmüş ve organik pamuklu kumaşlardan, doğal ketenlerden üretilen parçalarıyla marka, doğasever, bilinçli tüketicilere yeni bir alternatif sunuyor.

 


Sürdürülebilirlik adına ilk adımını atan Bluemint, gelecek koleksiyonlarında doğal ve geri dönüştürülmüş içeriklere daha da fazla yer vermeyi hedefliyor. Bluemint’in koleksiyonunda kaliteli kumaşlar ve fonksiyonel detaylar ön plana çıkıyor. Koleksiyon, tarz sahibi erkekler için kaliteli, zamansız parçalar sunuyor. Yeni Sonbahar/Kış ’21-22 koleksiyonundaki %100 organik kotondan ve %100 geri dönüştürülmüş materyallerden üretilen erkek sweatshirtler ve kazakların yanı sıra, Bluemint’in yıllardan beri kalitesiyle bilinen Keten Koleksiyonu da tamamen doğal içeriklerden üretiliyor. Marka; ürün gamında gün geçtikçe organik, doğal içerikli ürünlere daha çok yer vermeyi hedefliyor. Bluemint’in stil sahibi erkekler için doğal ve geri dönüştürülmüş içeriklerden üretilen parçalarını ve Sonbahar/Kış ’21-22 koleksiyonunu incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MODA HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X