Bepanthol, #HerGünYenilen Challenge ile TikTok Türkiye’de 1 Numara!

Türkiye’nin En Sevilen Cilt Bakım Markası* Bepanthol’ün, ellerimizin bakımını ve önemini vurgulayan “Eller Eller” kampanyası kapsamında başlattığı #HerGünYenilen challenge’ı, ilk 6 günde TikTok Türkiye’de 2020 yılının en çok görüntülenen markalı challenge’ı olarak rekor kırdı.

 

 

Bepanthol, #HerGünYenilen Challenge ile TikTok Türkiye’de 1 Numara!
Yayın Tarihi: 4.03.2021 12:00:00

Bepanthol’ün son dönemin en popüler ve en çok indirilen uygulaması TikTok’ta gerçekleştirdiği #HerGünYenilen challenge’ı, ilk haftasında 2 milyarın üstünde görüntülenerek Türkiye’de 2020 yılının en çok kullanılan markalı hashtag‘ı oldu.

 

Dünyada aylık aktif 800 milyon, Türkiye’de ise 40 milyona yakın kullanıcıya ulaşan, her ay 70 milyonu aşan eğlenceli video paylaşımlarıyla dikkat çeken TikTok’ta yayınlanan #HerGünYenilen kampanyası, ilk iki ayda 9 milyarın üstünde hashtag görüntülenmesi ve markanın challenge sayfasına 7 milyondan fazla yönlendirme alarak izleyicilerine meydan okumaya devam ediyor. 

 

Ellerimizin bakımını ve önemini vurgulamayı amaçlayan Bepanthol’ün #HerGünYenilen kampanyası kapsamında “Eller Eller” şarkısı yeniden yorumlanmıştı. Marka mesajları ve sloganını içeren şarkı için rap müzik ritmiyle kurgulanan özgün bir el dansı koreografisi hazırlanarak TikTok challenge’ına konu edilmişti. 

 

Geçtiğimiz aralık ayının sonunda sona eren kampanyanın TikTok’taki paylaşım trendi hala sürüyor. 

*Bağımsız araştırma firması tarafından Ekim 2020’de 25-55 yaş arası kadınlar ile yapılan araştırmaya göre En sevilen cilt bakım markası.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X