Balmain 2017 Bahar Koleksiyonu

Erkek koleksiyonlarının sergilendiği moda haftalarında, kadın koleksiyonlarını da görmeye gözümüz alıştı. Daha çok görmek ister olduğumuzu bile söyleyebiliriz. Geçtiğimiz hafta sonu Paris'te gerçekleşen Balmain defilesi de kadın ve erkek koleksiyonlarının birlikte sergilendiği bir defile oldu.

 

 

Balmain 2017 Bahar Koleksiyonu
Kaynak: ImaxTree  |  Yayın Tarihi: 27.06.2016 12:31:00
Olivier Rousteing'i hepimiz çok seviyoruz. Nedeni Balmain'de harikalar yaratması! Geçtiğimiz hafta sonu da yine harika bir defileye şahit olduk. Erkek koleksiyonlarının sergilendiği moda haftasında, kadın koleksiyonunu da podyumda sergileyen tasarımcılardan biri olan Rousteing, her zaman olduğu gibi podyumda fırtınalar estirdi. Doutzen Kroes, Alessandra Ambrosio, Cindy Bruna, Natasha Poly gibi isimlerin yer aldığı podyumda, bu isimler kadar koleksiyon da dikkat çekti.
Detaylarıyla da dikkat çeken koleksiyonu mutlaka inceleyin.


Canlı renkleri ve çarpıcı tasarımları ile herkesin beğenisini toplayan Balmain defilesinden kareler için fotogalerimize tıklayın!


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEFİLE HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X