Azar'da Yılın En Büyük Canlı Yayın Etkinliği

Sosyal keşif ve canlı yayın uygulaması Azar, 25 Temmuz’dan itibaren heyecanlı ve eğlenceli bir canlı yayın etkinliğine ev sahipliği yapacak.

 

 

Azar'da Yılın En Büyük Canlı Yayın Etkinliği
Yayın Tarihi: 5.04.2022 10:35:00
“Azar Yıldızları” adıyla Türkiye’nin yeni yıldız yayıncısının aranacağı ve altı hafta sürecek dijital etkinliğe 3 bin kişinin katılması bekleniyor.
 

Sunuculuğunu Faruk K’nın yapacağı etkinlikte Ataberk Doğan, BarışG ve Efe Uygaç gibi üst düzey yayıncılar Takım Lideri olarak yer alıp yayıncılara koçluk yapacak.

 

Zorlu etkinlik görevleri ve rekabetin ardından başarıyı yakalayan yayıncılar, Azar ile özel bir kontrat imzalayarak kazanç elde etme ve kariyerlerinde gelişim fırsatı yakalayacaklar.

 

25 Temmuz’da başlayan ön eleme turu 8 Ağustos’ta sona erecek ve finale kalan 30 yayıncı, kalan dört hafta boyunca final için mücadele edecek. Yayıncılar, izlenme, takipçi ve ilgi sayılarına göre sıralanacak.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER TEKNOLOJİ HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X