HANDE KAZANOVA 2018 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Hande Kazanova Kova Burcu 2018 Genel Astroloji Yorumu


2018 yılında büyümenizi ve gelişiminizi en çok kariyer ve iş hayatınızda gerçekleştirebilirsiniz Sevgili Kova ve yükselen Kovalar.  Bu yıl kariyerinizde çok güzel şanslar yakalayacak, işinizi en güzel şekilde sunmak isteyeceksiniz. Kariyerinizde tutkulu, stratejik adımlarınızla, iş hayatınızda çok konuşulaşacağınız, kuracağınız ilişkilerle göz boyayacağınız bir yıl geçireceksiniz.
Bu sene, kariyerinizde, idare mekanizmasını iyi kullanabilir, ortaklı parasal yapılacak her tür işte başarı sağlayabilirsiniz. Hırslı yaklaşımlar, güç ve iktidar hırsı, bir konunun üzerine fazla düşme veya konuyu küçümseme gibi durumlar ortaya çıkabilir. Kariyerinizde doğru hamlelerde ve davranışlarda bulunmak önem kazanacak. Sabretmek, doğru mücadele içine girmek, ruh dengemizi sağlamak 1 yılın en önemli konularından olacak. Bunu yaparsanız sizi kimse durduramaz sevgili Kovalar.
2018 yılında olaylar kontrolünüz dışında gelişebilir. Bu süreçte kontrolsüzlüğü deneyimleyecek, kontrol etmemenin, kendinizi akışa bırakmanın da bazen güzel olacağını yaşayacağınız çeşitli olaylarla öğreneceksiniz. Kaderinizin sizin uzun vadede hayrınız için çizdiğine razı gelmeli, bazen zorlansanız da yaşadığınız olaylardan önemli sonuçlar çıkarmalısınız. Bunu  bir tamamlanma süreci olarak görmeli ve kontrol edemediğiniz şeylere karşı kendinizi aciz hissetmemelisiniz. Aslında mistik konulara, gizemli ve ruhsal öğretilere olan merakınız ve isteğinizle sistemli ve çok çalışarak gelişime bu süreçte  fazlasıyla açık olacaksınız.
Önemli bir tamamlanma sürecindesiniz. 29 yıllık satürn sürecini bitirme aşamasındasınız. Bu yüzden var olan olaylar, gelişen durumlar karşısında paniğe kapılmayın, karamsarlıktan uzak durun. Tüm bu yaşayacaklarınız büyük bir bahar temizliği sevgili Kovalar. Bu temizlik yapılmalı ve boş yerler açılmalı ki, yeni dönemde bu boş yerleri  istediğiniz şekilde  doldurabilesiniz.
Jüpiter’den alacağınız etkilerle ve tutulmaların hayatınız üzerindeki değişimleriyle bu yıl bekarsanız statünüzü değiştirebilir, evliliğe adım atabilirsiniz. Evliyseniz eşinizin ailesiyle olan ilişkileriniz sizi yukarılara taşıyabilir. Bir yandan da tutulmalarla beraber özel hayatınızda önemli kararlar almaya yatkın olacaksınız.
Uranüs 15 Mayıs’tan- Kasım başına kadar aile hayatınızda, evinizde ve yuvanızda önemli ve beklenmedik değişimleri ve olayları karşınıza getirebilir. Ailevi olaylarda bu sene beklenmeyene hazırlıklı olmalısınız. Yükseleniniz ilk derecelerden Kovaysa, bunu hayatınızda deneyimleyebilirsiniz. Ocak sonu 20-21-22-23-24-25 Ocak doğumlu Kovalar, otorite figürlerine, babalarına çevrelerine karşı sabırsız ve isyankar etkilerle hareket edebilir.
11 Ağustos’ta oluşan parçalı Güneş Tutulmasıyla beraber özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde önemli gelişmeler devreye girecek. Çok önemli kararlar bu tutulma esnasında karşınıza gelebilir. Eşinizin ailesi, kardeşleriyle olan bağlantılarınıza bu tutulma zamanı dikkat etmelisiniz.
Satürn’ün kadersel alanınızda dolaşmasıyla beraber ruh halinizi, psikolojinizi güçlü tutmalısınız sevgili Kovalar. Sağlam ve sistemli bir şekilde sağlığınızın üzerine düşerseniz sıkıntı ve sorunlarınızı daha rahat aşarsınız.
Bu sene eğitim alanlarınızda güzel gelişmeler yaşanabilir ama eğitim alanlarınızın yöneticisi olan Mars ve Venüs gerilemelerinde bazı sorunlara da açık olabilirsiniz. Eğitim alanlarınızda Ekim- Kasım ayında dikkatli olmalısınız.
 
Ünlü Astrologlardan 2019 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X