HANDE KAZANOVA 2018 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Hande Kazanova İkizler Burcu 2018 Genel Astroloji Yorumu


Sevgili İkizler, 2018 yılında ortak para alanlarınızda sorumluluklar üstlenmeye artık hazırsınız. Önünüzdeki dönemde ortaklaşa gelirler, banka, kredi, faiz, vergi, miras alanlarınızda sorumluluklarınız devrede olacak. Bu yıl ağırlıklı olarak  ortaklaşa finansal gelirlerinizin üzerine odaklanacaksınız. Bu hayatınız için de büyük bir dönüşüm içerecek. Başkaları için parasal sorumluluklar üstlenmek gözünüzü korkutmasın. Şimdiye kadar önemsemediğiniz konuları önemseyebilir, önemsediklerinizin sırasını değiştirebilirsiniz. Bu süreci yaşadıklarınızla tamamlandığınızda ruhunuzdaki değişim ve dönüşümlerde tamamlanmış olacak sevgili İkizler...

Bu dönemde yapmanız gereken borç almak, vermek ve başkalarına kefil olmak gibi durumlara girişmemek, riskten kaçınmak ve vergi konularınızı göz ardı etmemek olmalı. İnsanlarla ve çevrenizle anlaşmayı öğrenmeli, işbirliğinden  kaçınmamalısınız.

2018 Yılında yaptıklarınızın karşılığını görecek, ne kadar çalıştıysanız o kadar mahsül alacaksınız. Kendinizi göstermek istiyorsunuz. İş değiştirmek, yeni bir işe başlamak, yeni projelere dahil olmak ve kendinize uygun işi seçmek bu yıl fazlasıyla kolay olacak. Beraber çalışacağınız insanların hayatında güzel değişimler ve fırsatlar oluşabilir. Yanınızda çalıştırdığınız veya çalıştıracağınız insanların da hayatında güzel gelişmeler olabilir. Kısacası insanlarla beraber çalışmaktan korkmayacak ve hatta zevk alacaksınız.

Bu yıl ağırlıklı olarak parasal konularla ilgileneceksiniz ve iş hayatınızda sağlam ve istediğiniz tüden adımlar atılabilir. İş alanlarınızda yılın 2. Yarısında daha dikkatli olmalısınız. 06 Ekim- 15 Kasım tarihleri arasında iş ilişkilerinizde sıkıntılar oluşabilir. Bu yıl gerçekleşen tutulmalardan 13 Temmuz Güneş tutulması elinize bir para geçirebilir. Bu parayı hem kendiniz, hem borçlarınız, hem de yatırımlarınız için değerlendirebilirsiniz.

07 Ağustos itibarıyla aşk hayatınızda sevginizi göstereceğiniz, dengeyi sağlayacağınız bir döneme gireceksiniz. Partileri, eğlenmeyi sevecek, flörtöz olmaktan mutluluk duyacaksınız. Hayatınızda birisi varsa paylaşımlarınız artabilir, bir arada plan yapmaktan mutluluk duyabilirsiniz.

08 Kasımda Jüpiter yay burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren 1 yıl boyunca özel hayatınızda, ortak işlerinizde ve ilişkilerinizde genişlemeler, güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. Evlilik, söz, nişan için güzel bir dönem başlıyor.

16 Kasım Venüs gerilemesi sona eriyor. İlişkilerinizde yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalmaya başlayacak.

Bu sene 15 Mayıs’ta Uranüs’ün burç değiştirmesiyle beraber, beklenmedik ani olaylar çevrenizi, sizi ve alışkanlıklarınızı birden değiştirmenize neden olabilir. Psikoterapi, psikoloji, yaşam koçluğu, değişik konu ve olaylar, astroloji ve davranış bilimi gibi konular kendinizi anlamanıza yardımcı olabilir. Aniden hayatın bilinmeyen ve gizli alanlarıyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bilincinizin açıldığını, artık daha fazla maneviyatı hayatınızın içinde barındırmak istediğinizi farkedebilirsiniz. Siz farketmeseniz bile yaşayacağınız olaylar, bilinçaltınızı harekete geçirecek. Bir yandan da Jüpiter’in sağlık alanlarınızda bulunması sizi olası hastalıklardan ve sağlık sorunlarından koruyabilir. Yalnız kötü alışkanlıklarınız varsa, sağlığınızın temelinde yanlış beslenme, yaşama, düşünce gibi konular varsa o zaman Jüpiter bu olumsuzlukları da büyütebilir.

Bu sene eğitim hayatınız Tutulmalarla hareketleniyor sevgili Genç İkizler. 18 Ocak ve sonrasında yüksek eğitim hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir.

31 Ocak’ta gerçekleşen  Tam Ay Tutulması, öğrenim hayatınıza, dayalı konuları ve olayları hızlandırabilir. Kısa vadeli geziler, kurslar bu dönemde alacağınız kararlar arasında olabilir.

Ünlü Astrologlardan 2019 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X