Apple Music Sevilen İsimlerin Oluşturduğu Listeleri Sunuyor

Apple Music Türkiye'nin tanınmış isimleri tarafından hazırlanmış özel listeleri kullanıcılarla buluşturuyor. Sürekli güncellenen listelerle sevilen sanatçıların seçimleriyle buluşmaya devam ederken yeni isimlere de hazır olun!

 

 

Apple Music Sevilen İsimlerin Oluşturduğu Listeleri Sunuyor
Yayın Tarihi: 23.11.2020 10:22:00
Gülse Birsel tarafından hazırlanan Ağlak ama Oynak listesi 90’lardan günümüze hüzün ve eğlenceyi buluşturan rengarenk seçki! 
 
Gülse Birsel: “Milletçe en sevdiğimiz: Acılı sözleri, yüksek ritmleri olan şarkılarla hem duygulanıp hem dans etmek. Ağlak Ama Oynak listesinde alternatif müzik de var, rock’a dokunan şarkılar da, bolca pop da. 2020 de var, 90’lar da. Yerinde ufak ufak sallanmayla başlıyor, parti gibi zıplayarak bitiyor. Bencillik etmedim, yine aynı parti verirmiş gibi çoğumuzun beğenilerini düşündüm. Gönlünüzce ağlaya ağlaya oynayın, ağlayıp oynadıkça açılın istedim!”Yekta Kopan’ın Türkiye’nin çeşitliliğinden beslenen seçimleriyle oluşturduğu Şimdiki Zaman listesi dinleyicilere adeta bir müzik şöleni yaşatıyor.

Yekta Kopan: “Bu listede minimal müzik de var, türküler de... Dertli bir mektup da var, çılgın bir aşk da... Hızlı bir dans şarkısından odanın karanlığına davet eden bir yalnızlık şarkısına, Türkiye’de üretilen şarkılardan bir yolculuk. Bu liste, Türkiye’de son yıllarda üretilen müziğin güçlü ve çeşitli yapısını paylaşmak için hazırlandı. Herkese iyi dinlemeler. Elbette bu liste, son yılların zengin üretimini tümüyle kucaklamıyor. Ama unutmayalım, müzik güçlenir - listeler yenilenir. Kısacası, güncellemeleri takip etmeyi unutmayın."

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X