Apple Clips Güncellendi

Apple‘ın 2017’nin başında indirmeye sunduğu sosyal video uygulaması Clips, bugün büyük bir güncelleme aldı. Uygulama her açıdan daha iyi hale getirildi.

 

 

Apple Clips Güncellendi
Yayın Tarihi: 13.11.2017 17:35:00
Apple Clips, temel olarak kişilerin fotoğraf, video ve müziklerini animasyonlu içerikler ile efektler aracılığıyla bir araya getirmesine ve yaratıcı video içerikler hazırlamasına imkan tanıyor. İçerikleri Facebook ve Instagram gibi popüler sosyal ağlara aktarabilen uygulama, Live Titles isimli özelliğiyle sadece ses ile düzenleme sunuyor. Bünyesine eklenen müzikleri otomatik olarak hazırladığınız video klibe özel olarak uzatan uygulama, oldukça eğlenceli içeriklerin hazırlayabiliyor. Yayınlanan 2.0 güncellemesi ise iPhone X’e özel olarak “Selfie Ortamları” özelliğini getiriyor. Şirketin açıklamasına göre özellik, TrueDepth kamerayı kullanarak kişileri animasyonlu manzaraların, film setlerinin ve soyut sanatın içerisine sokuyor. Özetle kişilerin arkasını otomatik olarak silerek yerine 360 derece arka fon ekleyen özellik, telefonu hareket ettirerek sahnenin içinde gezilmesine de izin veriyor.
 
Selfie Ortamları özelliğine ek olarak birçok yeni filtre ve efektin de uygulamaya dahil edildiği belirtiliyor. İçeriksel olarak oldukça geliştirilen uygulama, ciddi anlamda yenilenen arayüzüyle daha kolay kullanılabiliyor. Uzun süredir beklenen iCloud desteği gelen ve böylece buluttan düzenleme yapabilen uygulama, Star Wars‘a özel içerikleri de beraber getiriyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X