Angelina Jolie ve The Weeknd Aşk Mı Yaşıyor?

Angelina Jolie ve The Weeknd, geçtiğimiz günlerde bir restoranın çıkışında görüntülendi. Bu haberin ardından akıllara "Angelina Jolie ve The Weeknd sevgili mi" sorusunu getirdi. İşte yanıtı!

 

 

Angelina Jolie ve The Weeknd Aşk Mı Yaşıyor?
Yayın Tarihi: 5.07.2021 09:38:00
Angelina Jolie ve The Weeknd geçtiğimiz günlerde Santa Monica'daki ünlü bir ünlü restoranda birkaç saat vakit geçirerek bir akşam yemeği yediler. İkili birlikte görüntülenmemek için restorandan ayrı ayrı çıkmalarına rağmen kameralara yansıdılar ve bu da yeni bir aşk iddialarının doğmasına neden oldu.


Bir kaynağın belirttiğine göre bu buluşma bir date'ten ziyade oldukça profesyonel bir amaç taşıyordu. Jolie ve The Weeknd'in görüşmesinin ana başlığı The Weeknd'in oyunculuğa geçiş planıyla ilgiliydi. Söylentilere göre The Weeknd başrolünde yer alacağı bir HBO dizisiyle anlaştı bile! İlerleyen süreçte neler olacağı bilinmez ancak şimdilik ikilide bir aşk heyecanı görünmüyor.



 

 




EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ



TRENDUS LOOKBOOK



Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X