Angelina Jolie, mücevher tasarımcısı oluyor

Angelina Jolie, mücevher sektörünün ünlü isimlerlerinden Robert Procop ile birlikte mücevher tasarımcılığına başladı. Jolie`nin ilk tasarımlarından biri Salt filminin galasında taktığı gerdanlıktı.

 

 

Angelina Jolie, mücevher tasarımcısı oluyor
Yayın Tarihi: 6.12.2010 22:32:00

Oyunculuk, yönetmenlik, annelik derken Jolie’nin yeni projesi mücevher tasarımcılığı. Aspery firmasının eski yöneticilerinden Robert Procop ile birlikte Procop Exceptional Jewels  markasıyla tasarımcılığa başlayan Jolie aslında uzun süreden beri mücevher tasarlıyor. Jolie’nin tasarımlarını daha önce sadece eşi Brad Pitt kullanıyordu. Uzun yıllardan beri kendisine mücevher çizen Procop ile birlikte tasarım işini profesyonelliğe dökmeye karar veren ünlü yıldız tasarımlarında ağırlıklı olarak pembe altın ve pırlanta kullanıyor. Procop, Jolie’nin klasik giyim tarzının mücevherlerine de yansıdığını ve koleksiyonun ağırlıklı olarak kolye ve vilezik üzerine kurulu olduğunu söylüyor. Tasarımların satışından elde edilecek gelir, üçüncü dünya ülkelerindeki çocukların eğitim masrafları için kullanılacak. 

Haber: Ayşe Aksoy  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X