Aktif Karbon Diş Beyazlatıcı ile Beyaz Dişler, Etkileyici Gülüşler!

Dişler vücudun en önemli organlarından biridir. Diş sağlığı için en önemli kural düzenli diş fırçalamak. Kozmetik dünyasının yeni nesil isimlerinden Luis Bien tarafından çıkarılan düzenli kullanımla üç tona kadar beyaz dişler sunan Aktif Karbon Diş Beyazlatıcı ile kullanıcılara göz alıcı dişlere ve sağlıklı gülüşlere kavuşma imkanı sağlıyor.

 

 

Aktif Karbon Diş Beyazlatıcı ile Beyaz Dişler, Etkileyici Gülüşler!
Yayın Tarihi: 15.03.2021 13:54:00
Kullanıcı değerlendirilmeleri sonucuna göre ‘’ En İyi Diş Beyazlatıcı Ürünler ‘’ listesinde 1 numaralı ürün olarak yerini aldı. Dermatolojik olarak test edilen ürün, dişlerdeki sararma ve problemleri önleyerek derinlemesine bir temizlik sunuyor.

Aktif Karbon Diş Beyazlatıcı set ile nefes kokusuna köklü çözüm
Set olarak yer alan ürün aktif karbon diş temizleme tozu, aktif karbon diş beyazlatıcı macun ve bambu diş fırçasından oluşuyor.   Ürün set olarak düzenli kullanımda diş plakları, diş eti rahatsızlıkları gibi sorunlarını ortadan kaldırıyor. Diş ürünleri içeriğinde Xylitol ve Menthol ile ferahlık sağlayarak nefes kokusu problemini de yok ediyor.
 

 
 

 
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X