adidas Originals ile Babalar Günü’nde Fark Yarat!

Sokak stilinin moda dünyasındaki temsilcisi adidas Originals, Babalar Günü’nde tasarım ve konfor sunuyor. Geçmişten mirasını alan, gelecek için yenilenen, günün modasını yansıtan ve konfor sunan şık modeller hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

 

 

adidas Originals ile Babalar Günü’nde Fark Yarat!
Yayın Tarihi: 15.05.2019 12:11:00
Şehirde sokak ruhunu ve stilini yaşatan adidas Originals, Babalar Günü’nde 2019 yazının en özel ve öne çıkan koleksiyon modelleriyle sportif ve sokağı yaşayan babalara farklı hediye alternatifleri sunuyor. Gece ortaya çıkan reflektör detaylarıyla geçmişin tarzını bugün için yeniden tasarlayan Nite Jogger, kreatif babaların günlük yaşamın kurallarını ve sınırlarını nasıl esnettiğinin sembolü olarak öne çıkıyor. İnsanı öne çıkaran yaklaşımıyla Pharrell Williams tasarımı olan Pharrell Williams Crazy Byw modeli renkli ve stil sahibi erkeklerin tercihi oluyor. Deerupt ve NMD R1 modelleri de sezonun günlük giyim koleksiyonlarındaki t-shirt, sweatshirt ve alt parçalarıyla kombin olanağı sağlıyor.

adidas Originals Babalar Günü seçenekleri adidas mağazalarına ve shop.adidas.com.tr ‘de satışta.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X