ADDRESİSTANBUL Buluşmaları Başladı

Ünlü iç mimar Esra Kazmirci’nin ev sahipliğinde, ressam Cengiz Yatağan’ın konuk olduğu brunch davetinde siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan gurur duyduk. Gül Gölge, Barış Kılıç, Ayşenur Aksoy, Elif Mısırlı, Ayşe Brav gibi ünlü isimlerin de katılımıyla Addresistanbul’da, mimariye, tasarıma ve sanata dair hoş bir sohbetle güne beraber başladık.

 

 

ADDRESİSTANBUL Buluşmaları Başladı
Yayın Tarihi: 22.10.2020 10:39:00
‘’Addresistanbul Buluşmaları’’nın ilki, ünlü iç mimar Esra Kazmirci’nin ev sahipliği ve ressam Cengiz Yatağan söyleşisi ile gerçekleşti. İdealist İç Mimarlık Derneği mimarlarının ev sahipliğinde her ay farklı bir konuyla renklendirilecek buluşmalar serisi, Addresistanbul’un yenilenen yüzünün de kutlaması niteliğinde.
    
Kaliteli yaşamı seven ve tasarım gustosu gelişmiş olan ziyaretçiler ve mimarlar için ADDRESİSTANBUL, 2005’ten beri özgün, kaliteli tasarım ve dekorasyon markalarıyla buluşabildikleri ve dünya trendlerinden ilham alabildikleri bir vaha. 2020’de ADDRESİSTANBUL yenilendi; daha aydınlık, daha renkli ve canlı bir adres yaratıldı. ADDRESİSTANBUL’un bir tasarım kentini andıran sokaklarından ilham alarak, keyifle, hayalinizdeki mekanı yaratabilmeniz için ev ve tasarıma dair en iyi markaları sizin için bir araya getirildi. Kaliteden ödün vermeden, stil sahibi birçok yerli üreticiyi ve özgün yaratıcı tasarımcıları da marka karmasına eklendi.

 
2020 sonbaharında ADDRESİSTANBUL’da etkinlik ve eğitim platformu olan dernek merkezi İdealist İç Mimarlık Derneği'nin üyelerine de ‘ADDRESİSTANBUL’a hoşgeldiniz’ diyoruz.


#addrestebuluşalım
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X