Zara Online Satışa Başlıyor

Zara ve Inditex grubu bünyesinde bulunan diğer mağazalar, 5 Ekim itibari ile online satışa başlıyor.

 

Zara Online Satışa Başlıyor
Yayın Tarihi: 26.09.2016 14:45:00
Zara, merakla beklenen atılımını nihayet gerçekleştiriyor. Yoğun ilgi ve talep alan www.zara.com.tr 5 Ekim itibariyle online satışla hizmete sunuluyor olacak. Zara'nın, Türkiye'ye özel, zara.com.tr internet sitesi 5 Ekim'de açılıyor.  Zara'nın ardından grubun bünyesindeki Massimo Dutti, Pull and Bear, Oysho, Stradivarius ve Bershka da online satışa geçecek.

Inditex İletişim ve Kurumsal İlişkiler Genel Müdürü Jesus Echevarria Hernandez de konuyla ilgili olarak, Türkiye'de online satış için doğru zamanın şimdi olduğuna inandıklarını söyledi. Hernandez, ''Ülke ülke gidiyoruz, doğru zamana inanıyoruz ve hata yapmak istemiyoruz'' dedi.

Türk müşterisini 'elegant, talepkar ve ne istediğini bilen' şeklinde tanımlayan Hernandez, Türkiye'nin kendileri için en önemli pazarlardan biri olduğunu belirtti.

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X