YouTube Red’e Avrupa Vizesi Çıkıyor

Uzun süren bekleyişin ardından nihayet Avrupa’ya açılmaya hazırlanıyor.

 

YouTube Red’e Avrupa Vizesi Çıkıyor
Yayın Tarihi: 4.01.2017 14:04:00
YouTube’a ekstra özellikler kazandıran, reklamları kaldıran ve bazı videolara erişim hakkı tanıyan YouTube Red, geçen yıl Amerika, Güney Kore, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi ülkelerde kullanıma sunuldu. Şimdiyse uzun süren bekleyişin ardından nihayet Avrupa’ya açılmaya hazırlanıyor.

Telegraph’ın haberine göre YouTube Red, yıl içerisinde ilk olarak İngiltere’de kullanıma sunulacak. 9,99 sterlin fiyata sahip olması beklenen servisin fiyatının yapılacak anlaşmalara göre değişiklik göstereceği belirtiliyor. YouTube Red’in İngiltere’ye gelmesinin ardından diğer Avrupa ülkelerinin de zaman içerisinde servise erişim sağlayabilir hale gelmesi bekleniyor. Halihazırda 1,5 milyon aboneye sahip servisin böylece üye sayısını katlayacağı düşünülüyor. YouTube Red’in Avrupa’ya açılmasıyla birlikte gelecekte Türkiye’ye de gelebileceğini öngörmek mümkün.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X