"Yok Konsepti" İle Yeni HİPP Babysanft Ultra Sensitive

Yeni HİPP Babysanft Ultra Sensitive temizleme ve bakım mendilleri “Yok konsepti” ile hazırlanarak alerji yaratabilecek her şeyden arındırılmıştır.

 

"Yok Konsepti" İle Yeni HİPP Babysanft Ultra Sensitive
Yayın Tarihi: 19.10.2018 10:00:00
Yeni HİPP Babysanft Ultra Sensitive temizleme ve bakım mendilleri “Yok konsepti” ile hazırlanarak alerji yaratabilecek her şeyden arındırılmıştır. İçeriğinde bulunan malzemeler “mümkün olduğunca az, gerektiği kadar çok” felsefesine göre formülize edilmiştir…%99 saf su içerir.

Dermatolojik olarak onaylanmış Yeni HİPP Babysanft Ultra Sensitive Temizleme ve Bakım Mendilleri cildinizin hassaslığında üretiliyor. İçeriğinde cilde zarar verici maddeler bulunmuyor…

Yeni HİPP  Babysanft Ultra Sensitive Temizleme Ve Bakım Mendili içeriğinde; Koruyucu, Peg, Paraben, Esansiyel yağ, Mineral yağ ve renklendirici gibi cilde zarar verecek maddeler bulunmuyor. %99 su içerikli olup, yeni doğanın cilt temizliğine uygundur.

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ANNE VE ÇOCUK HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X